![На Житомирщині за сприяння Благодійного фонду Жадана лагодять мотоцикли для ЗСУ](https://thumbor.my.ua/2vsaG6RgY3QnbTunv2t7jWojhX8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ff5f74a0f636c3cdcde050b409184b8b8.jpg)
На Житомирщині за сприяння Благодійного фонду Жадана лагодять мотоцикли для ЗСУ
Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомила Вільшанська громада.
«Днями ми передали уже третю партію мотоциклів, які нам з вами вдалося спільно зібрати, волонтерській організації «Об'єднаний байкерський фронт». Ще 11 «залізних коней» будуть переобладнані або слугуватимуть запчастинами для транспорту наших захисників», - йдеться у повідомленні.
![На Житомирщині за сприяння Благодійного фонду Жадана лагодять мотоцикли для ЗСУ - Фото 1](https://thumbor.my.ua/bcjoVODBp9WZeysmDfMx3FT7ZHo=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F562d83da47e9c3fca1fac71bed0ff59d.jpg)
Зазначається, що до ініціативи долучилася також Попільнянська громада, жителі якої передали чотири мотоцикли.
У громаді додали, що левова частка ремонту мотоциклів фінансується Благодійним фондом Сергія Жадана.
Сергій Жадан зауважив, що у Вільшанській громаді невдовзі відремонтують ще вісім мотоциклів, які передадуть для 13-ї бригади Національної гвардії «Хартія».
Як повідомляв Укрінформ, у Житомирі під час благодійного концерту до Дня Соборності зібрали понад 300 тис. грн на дрони для ЗСУ.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)