Знаменита українська тенісистка перевернула матч із росіянкою та вийшла до півфіналу престижного турніру у Сан-Дієго. Відео

Третя ракетка України Марта Костюк (№34 WTA) здобула вольову перемогу на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго із призовим фондом у 900 000 доларів. У чвертьфіналі 21-річна киянка за дві години 14 хвилин здолала росіянку Анастасію Павлюченкову (№25 WTA) 3:6, 6:4, 6:3.

Спочатку зустріч невдало складалася для нашої співвітчизниці. Костюк не встигала за швидким розіграшами суперниця, програла на своїй подачі чотири гейми і без шансів поступилася нейтральній тенісистці з російським паспортом.

У другому сеті все змінилося. Марта грамотно атакувала, звела до мінімуму необов'язкові помилки і зрівняла рахунок у партії. Домінування української тенісистки продовжилося і у вирішальному сеті, проте за рахунку 4-2 зустріч довелося перервати через дощ.

Цю паузу Павлюченкова спробувала використати для перезавантаження, щоби повернути ініціативу, проте Костюк свою перемогу вже не віддала.

34-а ракетка світу з України зробила ще один брейк і оформила путівку до 1/2 фіналу, де зустрінеться з першою сіяною на турнірі Джесікою Пігулою (№5 WTA).

З американкою Марта Костюк вже зустрічалася двічі і обидва рази програла: 2022 року в Цинциннаті та минулого сезону на Australian Open.

Як повідомляв OBOZ.UA, до цього матчу Костюк зустрічалася із Павлюченковою два тижні тому. 13 лютого українка відмовилася продовжувати гру другого кола на турнірі WTA 1000 у Досі та знялася зі змагань.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!