Національний стенд України на Лейпцизькому книжковому ярмарку: 28 заходів, 11 видавництв і близько 150 видань
Національний стенд України на Лейпцизькому книжковому ярмарку: 28 заходів, 11 видавництв і близько 150 видань

Національний стенд України на Лейпцизькому книжковому ярмарку: 28 заходів, 11 видавництв і близько 150 видань

Одна із найважливіших у світі книговидання світових подій цьогоріч відбудеться з 21 по 24 березня.

В межах цьогорічного Лейпцизького книжкового ярмарку, який відбудеться з 21 по 24 березня, діятиме спеціальна літературна програма «Українські історії опору та ідентичності». Про це повідомив Український інститут, який відповідає за підготовку і проведення національного стенду країни у межах ярмарку.

Програму «Українські історії опору та ідентичності» презентуватиме Goethe-Institut в Україні спільно з «Мистецьким арсеналом» у партнерстві з Українським інститутом книги та Українським інститутом. Гаслом участі України є «Крихкість існування».

У програмі — 28 різних заходів за участі українських та іноземних письменників, літературознавців, журналістів, лідерів думок. Зокрема, кілька подій буде присвячено перекладацькій роботі, також відбудуться панельні дискусії, де йтиметься про розвиток української літератури та книговидавництва під час війни, питання деколонізації та літературу військових.

На суботу, 23 березня, заплановані обговорення книги письменника та військового Артема Чеха «Точка нуль», а також панельна дискусія «Я поверну своє життя. Обіцяю», присвячена пам’яті поета і військовослужбовця Максима «Далі» Кривцова, який у січні цього року загинув на фронті.

У неділю, 24 березня, відбудуться зустріч, де обговорюватимуть збірку есеїв письменника, журналіста, а нині й військового Станіслава Асєєва, розмова про ціну перемоги за участі письменника Юрія Андруховича, а також дискусія про нову книгу Андрія Любки «Війна з тильного боку».

У національному стенді візьмуть участь 11 видавництв, які презентуватимуть понад 150 книжок різного жанру та тематики.

Читайте також:

  • Вісім видавництв представлять Україну на Лондонському книжковому ярмарку
  • «Книжковий Арсенал» оголосив кураторів цьогорічних програм
  • Український інститут книги прозвітував про свою роботу у 2023 році
  • Книгарні — культурні барикади

Фото: сайт Українського інституту

 

 

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
loader
loader