Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Президента.
Глава держави ознайомився з продукцією місцевих підприємств та подякував бізнесу за підтримку економіки держави і створення робочих місць під час війни. Також він наголосив, що центральна й регіональна влада повинні перебувати в постійному діалозі з бізнесом.
«Для мене дуже важливо, щоб поява нової національної платформи «Зроблено в Україні» стала результативною. Тому ми перейшли від державної ініціативи до регіональних зустрічей і працюватимемо в регіональних офісах», - зазначив Зеленський.
Президент закликав усі регіони країни долучатися до роботи платформи «Зроблено в Україні» задля підтримки українських товаровиробників.
«Ми готові допомагати із замовленнями регіональному бізнесу, який може мати й державні замовлення. Сьогодні ми говоримо про те, як побачити все, що ви можете, як підписати конкретні контракти, щоб ви збільшували кількість робочих місць і розвивали економіку нашої держави», – сказав Президент.
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко зауважила, що платформа «Зроблено в Україні» покликана стимулювати українські підприємства збільшувати обсяги виробництва й нарощувати експорт.
«Ми хочемо стимулювати українське виробництво та українське споживання», – наголосила вона.
Також Свириденко зауважила, що на Сумщині відкрито перший регіональний офіс платформи «Зроблено в Україні», який орієнтований на мікро- та малий бізнес. Так, підприємці зможуть отримати кваліфіковану консультацію та інформацію про програми підтримки.
«Цього року в межах «Зроблено в Україні» Сумщина одержить понад ₴1 мільярд», - ідеться у повідомленні пресслужби ОП.
Відповідаючи на запитання представників бізнесу, Президент наголосив на важливості механізмів локалізації як складової політики «Зроблено в Україні» та підкреслив, що «головне, що підприємство тут сплачує податки, виробляє, має робочі місця».
Як повідомлялося, 26 січня 2024 року Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення Всеукраїнської економічної платформи "Зроблено в Україні". Вона має стати майданчиком для забезпечення ефективного діалогу та об'єднання зусиль влади й бізнесу, стимулювання ділової активності українських виробників, популяризації та просування українського продукту, покращення інвестиційного клімату, створення економічних умов для відновлення, модернізації й зростання економіки України, а також для заохочення повернення громадян України з-за кордону.
Фото: Офіс президента