На українсько-польському кордоні знову черги: як проїхати без тривалого очікування
На українсько-польському кордоні знову черги: як проїхати без тривалого очікування

На українсько-польському кордоні знову черги: як проїхати без тривалого очікування

Перед католицьким Великоднем багато громадян хоче перетнути кордон на власних легковиках чи автобусах. Це утворює черги, однак їх можна зменшити, якщо обирати менш популярні пункти пропуску.

31 березня в Католицькій церкві цьогоріч – Великдень. Тож багато людей на свята хоче потрапити за кордон – додому чи в гості. Найбільше навантаження припадає на кордон України з Польщею. Причому це стосується вже не вантажних автомобілів, а пасажирських.

Також цікаво на кордоні змінилось оформлення гуманітарки

Українське прикордонне відомство повідомляє, що останніми днями постійно збільшується кількість бажаючих перетнути кордон з Польщею. Протягом останніх днів пасажиропотік в обох напрямках збільшився на 8 тис.

Для перетину кордону легковиками та автобусами подорожні найчастіше обирають пункти пропуску «Краківець» та «Шегині». Через перед даними пунктами пропуску спостерігається накопичення транспорту. Також періодично з’являються черги на в’їзд в Україну.

Разом з тим, уникнути довгого чекання в черзі можна, скориставшись іншими пунктами пропуску. Адже на українсько-польському кордоні, в межах Львівської області, цілодобово функціонують шість пунктів пропуску для автомобільного сполучення. Найменша динаміка руху спостерігається у «Смільниці», «Грушеві», «Раві-Руській» та «Угринові».

Щоб впевнитись, що черга невелика, можна скористатись сторінками Держприкордонслужби, у Фейсбук, де дані оновлюються кожні три години. Оцінивши розмір черги, можна виїжджати на більш вільний пункт пропуску.

Щодо вантажівок, то найбільші пункти пропуску з Польщею для них залишаються заблокованими протестувальними. Зокрема, лише по кілька вантажівок на годину пропускають на Раві-Руській, Дорогуську та Шегинях. Натомість через Краківець та Нижанковичі зараз йде повноцінний рух вантажівок, однак і черга там найбільша – водіям доводиться стояти 5-7 днів.

Нагадаємо, що у Польщі почали відбирати авто за "п'янку".

Теги по теме
Новости Польща фото
Источник материала
loader
loader