/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F9730c3476ac96bcf0927b46c97a7ddb0.jpg)
Удар РФ по Запоріжжю: зросла кількість поранених
Серед постраждалих – двоє дітей та поліцейський. З чотирьох загиблих, про яких було відомо напередодні, загинули четверо людей – двоє чоловіків та дві жінки.
Станом на ранок суботи, 6 квітня, відомо про щонайменше 23 поранених внаслідок удару росіян по Запоріжжю 5 квітня. Серед постраждалих – двоє дітей та поліцейський. Про це повідомляє
За інформацією, поранених – 25.
У поліції уточнили, що з чотирьох загиблих, про яких було відомо напередодні, загинули четверо людей – двоє чоловіків та дві жінки.
Нагадаємо, росіяни 5 квітня вдарили по Запоріжжю. Пошкоджень зазнали три багатоповерхівки, один будинок приватного сектору, гуртожиток та заклад торгівлі.
Раніше повідомлялося, що загинули три людини, серед постраждалих журналісти.

