Оголосили переможців конкурсу на краще висвітлення теми відновлення України та євроінтеграції
Оголосили переможців конкурсу на краще висвітлення теми відновлення України та євроінтеграції

Оголосили переможців конкурсу на краще висвітлення теми відновлення України та євроінтеграції

За умовами, п'ять переможців отримають грошову винагороду 940 євро (еквівалентно в гривні).

Журі конкурсу «Відновлення України: шлях до єдності» визначило переможців з-поміж 61 допущеної роботи серед журналістів регіональних ЗМІ та місцевих видань, повідомив на сайті організатор, ІСАР «Єднання».

У номінації «Найкращий аналітичний матеріал «Зміни у фокусі» переміг матеріал Юлії Бойченко «Зруйнована ціла історія». Якою буде доля миколаївського ліцею №60?» (видання «НикВести», Миколаївська область, 2 квітня 2024 року).

Переможець у номінації «Найкращий репортаж «Об’єктивний погляд» — матеріал Наталії Найдюк «Новоселівка: як живуть люди у модульному містечку, і кому вже встановили нове житло» (видання «Сайт міста Чернігова  —  0462», Чернігівська область, 16 березня 2024 року). 

У номінації «Найкращий матеріал молодого журналіста «Молода акула» найкращим визнали матеріал Аліси Мелікадамян «Прощатись буде боляче, але ми готові». Що чекає на розбомблену будівлю палацу культури «Корабельний» в Миколаєві» (видання «НикВести», Миколаївська область, 12 березня 2024 року).

У номінації «Спеціальна номінація «Громадський вплив» найкращим став матеріал «На Сумщині пенсіонер встановив на своєму городі вітряки і забезпечує домогосподарство електрикою» (ютуб-канал «ТРК Акцент Новини», м. Шостка, Сумська область). Автори — журналістка Євгенія Павлова, відеооператор Вадим Бондарєв і творчий колектив КП «Телерадіокомпанія «Акцент».

У номінації «Найкращий інформаційно-аналітичний блок «Візуалізація перетворень» переможця не визначили. У ній подали одну роботу, яку члени журні дискваліфікували, бо та не відповідала умовам конкурсу, йдеться в публікації.  

З огляду на це, «ІСАР Єднання» вирішив відзначити спеціальною премією роботу Дар’ї Лобанок «Для відбудови Харкова необхідно розвивати громаду: розмова з місцевим урбаністом Павлом Храмовим» за найкраще висвітлення бачення перспектив відновлення українських міст з залученням громадськості. Матеріа опублікований на медіаплатформі «Ґвара Медіа» (м. Харків) 10 квітня 2024 року.  

Конкурс провели в рамках проєкту «Зміцнення потенціалу місцевих і регіональних журналістів з інформування про відновлення та євроінтеграцію України» за фінансової підтримки Євросоюзу та Німецького фонду Маршалла США. 

Титульне зображення: ІСАР «Єднання»

Читайте також
Майбутнє у фокусі. Чи спроможні громади до відновлення?
Опитування ДІФ: Як волонтери до повоєнної відбудови мають намір долучитися 19 % українців
Оголошено конкурс журналістських робіт на найкраще висвітлення теми відновлення України та євроінтеграції
Recovery Media Conference: 77% дискурсу щодо відновлення формують цифрові медіа
«Ліга Сильних» допоможе 30 громадам впровадити стандарти інклюзивності у відбудові
Ukraïner організовує фотовиставку «Деокупація і відновлення»
Громадянське суспільство залучене у 22 сфери відновлення України, — дослідження ІСАР «Єднання»
Експерти громадського сектору презентують документ політик «Бачення України 2030: реформування та відновлення соціально-гуманітарної сфери»
Понад 400 світових компаній пообіцяли надати підтримку у відбудові України
Представники дев'яти громадських організацій закликали владу забезпечити інклюзивну відбудову держави
У майбутній відбудові українці більше бояться корупції, ніж повторення війни, — дослідження Transparency International
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
Долучитись
Теги по теме
конкурс
Источник материала
loader
loader