Олег Верняєв став срібним приздером в багатоборстві чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики

Віцечемпіон Європи зі спортивної гімнастики у багатоборстві Олег Верняєв здобув першу медаль для України на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики. Як повідомили в Національному олімпійському комітеті України, він здобув «срібло» у багатоборстві на Чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики набравши 84,031 бала.

Для Верняєва це 13-та медаль на рівні чемпіонату Європи в кар'єрі та перша з 2017 року. Золота нагорода дісталася кіпріоту Маріосу Георгіу, який випередив Олега Верняєва на 0,234 бала. Бронза  у господаря чемпіонату - італійця Юміна Аббадіні.

Євро-2024 зі спортивної гімнастики проходить в італійському Ріміні з 24 квітня та триватиме до 28 квітня. У рамках континентальної першості буде розіграно 16 комплектів нагород – по вісім серед чоловіків та юніорів. Українська команда представлена п'ятьма чоловіками та п'ятьма юніорами.

У дорослу збірну України увійшли: Ілля Ковтун, Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Назар Чепурний та Радомир Стельмах.  Юніори: Юрій Ємельянов, Владислав Власенко, Іван Завада, Іван Рудий, Святослав Швед.

• Олег Верняєв є переможцем Олімпіади-2016 у вправах на брусах та володарем срібла Ігор у Ріо в багатоборстві. Він також вигравав золото чемпіонату світу та є шестиразовим чемпіоном Європи.
  • У 2021 році 27-річного Олега Верняєва усунули від всіх змагань за підозрою у вживанні допінгу. Це був мельдоній, за що гімнаста дискваліфікували на чотири роки. Згодом термін дискваліфікації скоротили до двох років. За словами самого Верняєва,  допінг йому підсипали.