/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F9b5cb66b14f18c6a536ce770fc827925.jpg)
Посол Польщі не братиме участі в «інавгурації» Путіна
Про це в коментарі кореспондентові Укрінформу повідомив речник МЗС Польщі Павел Вронський.
“Посол Польщі не братиме участі в цій інавгурації”,- поінформував Вронський.
Відповідаючи на запитання, як польське зовнішньополітичне відомство реагує на заклик МЗС України до міжнародної спільноти слідувати прикладу Києва і не визнавати результати російських псевдовиборів і легітимності російського диктатора Путіна, речник МЗС РП зазначив, що наразі в польському зовнішньополітичному відомстві ще не розглядали це питання.
Як повідомляв Укрінформ, голосування на так званих виборах російського президента проходило упродовж трьох днів – з 15 до 17 березня. За їхніми результатами російський режим оголосив, що Путін залишається на п’ятий термін на посаді очільника країни. «Інавгурацію» Путіна призначили на 7 травня.
Європейський Союз засудив проведення псевдовиборів президента РФ, зокрема на тимчасово окупованих українських територіях, та не визнаватиме їхні результати.
Як повідомлялося, "інавгурація" російського очільника Путіна запланована на 7 травня. Вже кілька держав, включаючи Німеччину, заявили, що вони не будуть делегувати своїх представників на цей захід.
Фото: Michal Zebrowski / East News

