20 мая, понедельник
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
«Шкода переважає суспільний інтерес». Податкова відмовилася розкрити суму податків, які сплатив Телеграм в Україні
«Шкода переважає суспільний інтерес». Податкова відмовилася розкрити суму податків, які сплатив Телеграм в Україні

«Шкода переважає суспільний інтерес». Податкова відмовилася розкрити суму податків, які сплатив Телеграм в Україні

«Телеграм месенджер інк.» і «Телеграм груп інк.» зареєстровані в Україні як нерезиденти і мають податкові номери.

Державна податкова служба не розкриває суми податків, які сплатили компанії «Телеграм месенджер інк.» і «Телеграм груп інк.», які зареєстровані як нерезиденти. Про це йдеться у відповіді на запит «Детектора медіа».

На думку податкової, розголошення цієї конфіденційної інформації «може призвести до створення потенційної можливості для окремих зацікавлених сторін вплинути на ділову репутацію вказаних платників шляхом викривлення отриманої інформації або їх дискредитації».

«Розголошення такої інформації може завдати шкоди фінансово-господарській діяльності, призвести до погіршення їх економічного добробуту та шкода від надання такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні», — йдеться у відповіді на запит, за підписом виконувачки обов’язків директора Департаменту економічного аналізу ДПС Нонни Багмет.

На порталі data.gov.ua є інформація про юросіб-нерезидентів, які отримали податковий номер станом на 07.07.2021.

Під номером 880000425 у базі зареєстровано компанію під назвою «Телеграм месенджер інк.» Реєстрація відбулася 16.01.2020. А під номером 880000411 — «Телеграм груп інк.». На це звернув увагу Дмитро Золотухін

Україна на шостому місці у світі за кількістю телеграм-каналів з понад мільйоном підписників. За даними руху «Чесно», кожен четвертий народний депутат має свій телеграм-канал.

Також Комітет з питань свободи слова  звернуласядо фіскальних органів щодо перевірки комерційної діяльності телеграм-каналів.

Як уже повідомляв «Детектор медіа», Міністерство цифрової трансформації за підтримки USAID та ГО «Лабораторія цифрової безпеки» вже розробило першу версію законопроєкту про регулювання платформ. Майбутній закон має імплементувати міжнародні документи: Digital Services Act та Digital Markets Act.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
налоги
Источник материала
Поделиться сюжетом