Жодного слова про підрив Каховської ГЕС: ООН відзначає день російської мови в річницю трагедії
Жодного слова про підрив Каховської ГЕС: ООН відзначає день російської мови в річницю трагедії

Жодного слова про підрив Каховської ГЕС: ООН відзначає день російської мови в річницю трагедії

У річницю підриву росіянами Каховської ГЕС 6 червня, в Організації об'єднаних націй відзначають день російської мови. Про це свідчить офіційний допис організації у соцмережі Х, пише 24 Канал.

ООН відзначає день російської мови

Російська мова є однією з шести офіційних мов ООН. Щорічно 6 червня ООН відзначає День російської мови,
– йдеться у повідомленні Організації об'єднаних націй.

Цікаво, що жодної згадки про злочин країни-агресорки, а саме – підрив Каховської ГЕС, ООН цього дня чому вирішило не оприлюднювати, попри страшну екологічну катастрофу та велику кількість постраждалих внаслідок трагедії.

День російської мови в ООН – що це та навіщо


Це свято, встановлене ЮНЕСКО у 2010 році, присвячене російській мові як одній із шести офіційних мов організації. Цього дня народився поет Алєксандр Пушкін, якого вважають "батьком" сучасної російської літературної мови.

Роки йдуть – нічого не змінюється

  • Підрив Каховської ГЕС стався вночі 6 червня 2023 року й до обіду вже були затоплені близько десяти населених пунктів Херсонської області. Водночас на сторінці ООН у соцмережі Х з'явився допис про день російської мови.
  • В організації згадали про катастрофу Каховської ГЕС, яку спричинила Росія, тільки після допису про російську мову. На головній сторінці ООН у соцмережах є тільки репост повідомлення української філії про Каховську ГЕС.
  • ООН ретвітнула публікацію російських представників організації, у якій мовиться: "Цілі в галузі сталого розвитку – це загальний заклик до дій щодо викорінення злиднів, захисту планети та забезпечення того, щоб усі люди жили в мирі та процвітанні".
  • Ще того разу коментарях під дописом ООН про день російської мови чимало українців залишили гнівні коментарі. Зокрема, Організацію об'єднаних націй тоді звинуватили у цинізмі, а також публікують відео наслідки підриву Каховської ГЕС.
  • Відбудова Каховської дамби важлива для поновлення економічної діяльності Херсонської області, зокрема роботи аграріїв. Окупанти фактично знищили систему зрошення. Якщо не відбудувати дамбу, відбудуться катастрофічні зміни в екології та у проживанні людей на цих територіях.
Теги по теме
ООН
Источник материала
loader
loader