23 июня, воскресенье
С картинками
Текстовый вид
ru
Украинский
Русский
Ворог уже не поводиться так нахабно: як удари по Росії західною зброєю впливають на фронт
Ворог уже не поводиться так нахабно: як удари по Росії західною зброєю впливають на фронт

Ворог уже не поводиться так нахабно: як удари по Росії західною зброєю впливають на фронт

Крім того, окупанти більше не зможуть дозволити собі розміщувати свої війська за 5 – 10 кілометрів від кордону з Україною. Це 24 Каналу зауважив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

Розширення можливостей ЗСУ

Олександр Мусієнко зазначив, що раніше в України були дуже обмежені можливості бити по російській території. Зараз в українських захисників з'явилися значно більші можливості.

Тому що можуть працювати HIMARS. А це більша дальність, ніж можна було відпрацювати вглиб до 10 кілометрів. Зараз можна значно глибше. Зараз є можливість бити західною артилерією, яка так само дає можливості дещо більшої, довшої дистанції ураження 20 – 40 кілометрів. HIMARS ще більше,
– сказав він.

Також можна буде бити авіацією. Повітряні сили ЗСУ над цим працюють. Так само з'явились можливості, зокрема, завдавати ударів ракетами Storm Shadow, SCALP, керованими авіабомбами західного виробництва.

"Це значно розширює можливості. Ворог уже настільки нахабно та зухвало себе не поводить, коли міг дозволити собі у 5 – 10 кілометрів від лінії українського кордону розміщувати свої війська, техніку у великій кількості. Зараз вони вже починають передислоковуватися і діяти дещо по-іншому", – підкреслив військовий експерт.

Дозвіл бити західною зброєю по Росії: головне

  • Відомо, що 13 країн-партнерів офіційно повідомили, що не проти використання їхньої зброї для атак на країну-агресорку. Мовиться про Францію, Литву, Латвію, Канаду, Швецію, Естонію, Польщу, Фінляндію, Чехію, Велику Британію, Нідерланди, Німеччину та США.
  • Зокрема, президент США Джо Байден підтвердив, що Україна отримала дозвіл на використання американської зброї для ударів ЗСУ по території Росії. Водночас він категоричний у застосуванні американської зброї для ударів безпосередньо по Москві чи Кремлю.
  • Очільниця міністерства оборони Австрії Клаудіа Таннер вважає, що США, Франція та Німеччина, дозволивши Україні завдавати ударів по цілях на території Росії, "перетнули червону лінію".
  • Кремлівський диктатор Владімір Путін натякнув, що удари західною зброєю по території Росії у Кремлі сприймають як "пряму війну" проти країни-агресорки. Він заявив, що Росія може поставити свою далекобійну зброю в регіони світу, "звідки відбудуться удари по чутливих об'єктах країн, що постачають зброю до України".
Источник материала
Поделиться сюжетом