Одна нова батарея Paleblue замінює 1000 звичайних: у чому секрет
Одна нова батарея Paleblue замінює 1000 звичайних: у чому секрет

Одна нова батарея Paleblue замінює 1000 звичайних: у чому секрет

Батарейки Paleblue мають якісний літій-іонний хімічний склад і власні порти USB-C, які підключаються до будь-якої розетки.

Компанія Paleblue (США) розробила довговічні акумуляторні батареї. Вони заряджаються від мережі, мають низьку напругу і здатні заощадити споживачам час і гроші, пише Тhe Сool Down.

Повідомляється, що кожна батарея Paleblue може замінити 1000 одноразових лужних батарей і заряджається безпосередньо через USB-C. Як заявляє Том Бішоп, гендиректор компанії, батарейки прості у використанні, дадуть змогу споживачам заощадити, а також сприятимуть скороченню шкідливих електронних відходів.

Компанія заявляє, що продала близько 2,5 млн батарейок, що перезаряджаються. Це дало можливість заощадити близько 139 млн доларів США на одноразових лужних аналогах. Пристрої Paleblue тримають стабільну та сильну напругу 1,5 В протягом циклу завдяки більш якісному літій-іонному хімічному складу.

Що стосується зарядки, то для батареї типу ААА потрібно 1 год, а для батареї типу АА — 90 хвилин. Замість мережевого зарядного пристрою кожна батарея має власний порт USB-C, який підключається до будь-якої розетки.

Акумулятори Paleblue коштують 30 доларів за упаковку з 4 батарейок типу АА у великих роздрібних магазинах. Хоча вартість Paleblue вища за цінник одноразових батарей, вони досить швидко окупаються.

Том вирішив випускати батареї, які можна перезаражати, тому, що щорічно тільки в одних США мільйони одноразових лужних батарейок просто викидаються, що дуже шкодить навколишньому середовищу, хоча в країні діють програми з їхнього перероблення.

Досягнення в галузі акумуляторних технологій та електроніки змінили продукти в багатьох сферах життя, але люди все ще покладаються на одноразові батареї, частина з яких підлягає переробці, а частина — стає сміттям. Бішоп поставив перед собою завдання розробити довговічну батарею, що перезаряджається. Після створення і тестування прототипів, його стартап Paleblue запустив кампанію на краудфандинговій платформі Kickstarter у січні 2020 року — і відтоді домігся чималих успіхів.

Источник материала
loader
loader