1 июля, понедельник
Переможний м'яч став окрасою сезону: українець забив найкращий гол Емполі

Гол півзахисника Емполі Віктора Коваленка у ворота Наполі (1:0) визнали найкращим в сезоні 2023/24. Про це "сині" повідомили у соціальних мережах.

Українець отримав визнання вболівальників

Свій красень-гол Коваленко забив у поєдинку 12-го туру Серії А. Команда українця грала на виїзді проти тоді ще чинного чемпіона Італії Наполі. Віктор вийшов на поле за рахунку 0:0, коли до завершення основного часу залишалося 19 хвилин.

На першій компенсованій хвилині хавбек збірної України в один дотик точно пробив по воротах суперника. Цей ефектний гол виявився переможним для Емполі.

Відео голу Коваленка

Непоганий сезон Коваленка в Італії

• Нагадаємо, що Віктор Коваленко у минулому сезоні грав за Емполі на правах оренди. На рахунку українського легіонера два результативні удари у 17 матчах. Крім того, 28-річний футболіст відзначився гольовим пасом.
  • Контракт Коваленка належить Аталанті, за яку він зіграв лише 1 поєдинок. Трансферна вартість півзахисника становить 1,5 мільйона євро.
  • Раніше вихованець Шахтаря регулярно викликався до збірної України. За "синьо-жовтих" Коваленко зіграв 33 матчі.