8 июля, понедельник
УЄФА офіційно покарав зірку збірної Англії за непристойне святкування голу: чи зіграє в 1/4 Євро

По ходу матчу збірна Англії програвала Словаччині з рахунком 0:1, лише наприкінці матчу, завдяки голу Беллінгема на 90+5 хвилині "леви" змогли перевести гру в додатковий час і вирвати перемогу. Після свого фантастичного голу через себе Джуд вирішив показати непристойний жест через що отримав купу проблем.

Що буде з Беллінгемом

Джуд отримав покарання від УЄФА в вигляді дискваліфікації на 1 матч умовно з випробовувальним терміном – 1 рік. Також футболіст повинен заплатити штраф у розмірі 30 тисяч євро.

Відзначились своє поведінкою і фанати збірної Англії. Через заворушення фанів "леви" отримали штраф у 10 тисяч євро, а також 1 тисяча євро за запалювання феєрверків.

Нагадаємо, що завтра, 6 липня, англійці зіграють у чвертьфіналі Євро-2024 проти збірної Швейцарії в Дюссельдорфі. Матч починається о 19:00 за київським часом.

Джуд у складі "трьох левів"

• На Євро-2024 Беллінгем провів усі 4 матчі за збірну Англії і відзначився 2 голами.
  • Відзначають, що попри все зірковий англійський півзахисник грає з трамвою плеча. Спеціальний наплічник допомагає пом'якшити біль.