Умєров пояснив «плюси» ударів зброєю США углиб Росії: озвучено умову перемоги
Умєров пояснив «плюси» ударів зброєю США углиб Росії: озвучено умову перемоги

Умєров пояснив «плюси» ударів зброєю США углиб Росії: озвучено умову перемоги

Україна потребує від Заходу багато зброї - у більших обсягах.

Міністр оборони Рустем Умєров заперечив думку, мовляв, удари далекобійною зброєю по території Росії можуть якимось чином "ескалувати" бойові дії.

В ефірі Fox News Умєров зауважив, що ЗСУ необхідні відповідні дозволи й рішення, щоб захистити мирні міста від російських атак.

"Росія вже загострила її (ситуацію, — Главред). Вони не фокусуються на людях, тому завдають ударів по лікарнях, по цивільних обʼєктах. Ми хочемо захистити людей. Ми хочемо завдавати ударів по військових цілях. Тому ми хочемо функціональних рішень, щоб захистити наші міста", — справедливо зауважив міністр.

Україна все ще потребує більше засобів ППО й іншого озброєння для захисту громадян.

Окремо міністр наголосив, що Україна виграє цю війну, як тільки отримає зброю у належних обсягах.

"Ми здатні і можемо перемогти. У нас є план, і ми озвучуємо, що нам потрібно більше зброї. Вагання надати нам зброю, вагання щодо надання нам дозволів і зняття заборон — це забирає час. Час дуже важливий, але ми здатні і можемо це зробити", — звернувся він до американської публіки.

Хто такий Рустем Умєров

Рустем Енверович Умєров – український політичний діяч, підприємець, інвестор і меценат кримськотатарського походження. Народний депутат України IX скликання (2019–2022). Голова Фонду державного майна України з 7 вересня 2022 року. Делегат Курултаю кримськотатарського народу і радник лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва. До призначення керівником ФДМУ, був заступником Керівника Постійної делегації до Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Із грудня 2020 року був співголовою депутатського об'єднання "Кримська платформа" у Верховній Раді. Ініціатор законопроєкту по скасуванню вільної економічної зони "Крим".

У серпні 2021 року Указом Президента України Володимира Зеленського нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, пише Вікіпедія.

Вас також можуть зацікавити новини:

Источник материала
Поделиться сюжетом