У Польщі розповіли, скільки людей записалось до "Українського легіону"
У Польщі розповіли, скільки людей записалось до "Українського легіону"

У Польщі розповіли, скільки людей записалось до "Українського легіону"

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський розповів, скільки людей уже зареєструвалося для участі у легіоні українців у Польщі.

Як передає "Хвиля", про це він сказав на заході NATO Public Forum у рамках саміту Альянсу у Вашингтоні, пише "Інтерфакс-Україна".

Так, за словами Сікорського, кілька тисяч людей уже зареєструвалися для участі в Українському легіоні – новому добровільному військовому підрозділі – у Польщі.

При цьому він наголосив, що у Польщі починають готувати першу українську бригаду, яка складається з добровольців у цій країні, де налічується до мільйона українців обох статей.

Українці у Польщі

"І кілька тисяч із них уже зареєструвалися для участі в цьому закликі. І що цікаво, багато хто з них дійсно хоче служити і ротувати своїх співвітчизників, але вони кажуть: ми не хочемо бути відправленими в бій, не будучи належним чином навченими та екіпірованими", – наголосив глава МЗС Польщі.

Крім того, він зазначив, що тому Польща займеться навчанням та екіпіруванням, щоб згодом добровольців надали Україні як підрозділ із правом повернення до Польщі після проходження ротації.

"Якби так вчинила кожна європейська країна, Україна мала б кілька бригад", - додав Сікорський.

Нагадаємо, у Польщі побоюються відтоку українських працівників через мобілізацію.

Источник материала
Поделиться сюжетом