Завтра у Львові низка тролейбусів курсуватиме за частково зміненими маршрутами: схема
Завтра у Львові низка тролейбусів курсуватиме за частково зміненими маршрутами: схема

Завтра у Львові низка тролейбусів курсуватиме за частково зміненими маршрутами: схема

Завтра, 12 липня, Сихівська районна адміністрація проводитиме поточний ремонт дорожнього покриття на просп. Вернадського в районі Автовокзалу. У зв’язку з цим у п’ятницю тролейбуси №№ 22,23 та 25 не їхатимуть до Автовокзалу, а курсуватимуть за частково зміненими маршрутами. Міські автобуси, які заїжджають на цю локацію, курсуватимуть без змін.

Так, тролейбуси №22 курсуватимуть за скороченим маршрутом - від  Університету до ТРЦ «Вікторія Гарденс» та в зворотному напрямі.

Тролейбуси №23 їхатимуть з вул. Ряшівської до перехрестя проспектів Івана Павла ІІ та Червоної Калини та в зворотному напрямі. «До зупинки «Боднарівка» тролейбуси їхатимуть за своїм звичним маршрутом, далі –  по просп. Івана Павла ІІ до просп. Червоної Калини (зупинка «Хуторівка») та у зворотному напрямі», - пояснили у ЛКП «Львівелектротранс».

Тролейбуси №25 курсуватимуть з вул. Шота Руставелі також до перехрестя проспектів Івана Павла ІІ та Червоної Калини (зупинка «Хуторівка») та в зворотному напрямі.

«Тож просимо наших пасажирів заздалегідь врахувати зміни у русі тролейбусів на п’ятницю при плануванні поїздок.Для зручності, користуйтесь розкладами руху та онлайн-відстеженням,що доступні на нашому офіційному сайті», - додали в ЛКП «Львівелектротранс».

В управлінні транспорту ЛМР додали, що у п’ятницю, на час проведення робіт, міські автобуси №3а, 9, 10, 25 та №40 курсуватимуть за звичними маршрутами. Тільки зупинку тимчасово здійснюватимуть перед поворотом на територію вокзалу.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Источник материала
Поделиться сюжетом