Про це повідомили в Фейсбуці Мукачівської міської ради, передає Укрінформ.
Як повідомляється, для відвідувачів будуть представлені різні експонати, фотографії та атрибутика, яку військові почали приносити сюди ще з 2017 року.
"Основна концепція музею – збереження памʼяті, підкреслення героїзму наших захисників та вшанування загиблих героїв. Також тут приділятимуть увагу патріотичному вихованню молоді", - йдеться в повідомленні.
Як повідомляється, зараз музей продовжує наповнюватися різними артефактами, світлинами та прапорами.
"Лише світлин, які назавжди закарбують у пам'яті миттєвості війни, буде понад 600" - зазначають в музеї.
Також нещодавно новою окрасою для музею стали шість стінописів, які створив мукачівський прикордонник Ярослав Романюк. До війни чоловік займався станковим та монументальним живописом. Над роботами у Музеї автор працював близько двох місяців.
Зазначається, що засновником музею є Готько Анатолій, учасник АТО 2014 – 2015 рр., який зараз обіймає посаду адміністратора замку Паланок.
Сам проєкт реалізується за підтримки та допомоги Мукачівської міської ради, 128-мої ОГШБр, Мукачівського прикордонного загону, 3-тьої штурмової бригади, а також ветеранів та родини загиблих Героїв.
Як раніше повідомляв Укрінформ, в Мукачеві волонтер, гід Максим Адаменко, винайшов дієвий спосіб акумулювати донати на ЗСУ - він проводить екскурсії в замку зі смолоскипами. Таким чином за минулий рік та цьогоріч йому вдалося зібрати сотні тисяч гривень.
Середньовічна фортеця замок Паланок в Мукачеві є найбільшим туристичним магнітом Закарпаття.