Про це повідомляє CBS news, передає Укрінформ.
Він звинуватив політику адміністрації президента США Джо Байдена в тому, що це означатиме серйозну ескалацію, якої США намагалися уникнути протягом багатьох років.
«Те, що ми бачимо зараз, за цієї адміністрації: Іран може оголосити себе державою, яка володіє ядерною зброєю, до кінця цього року, причому з'явилися повідомлення, що така можливість існує», - сказав Тернер.
Він заявив, що адміністрація Байдена «не притягує Іран до відповідальності за хакерські атаки та дезінформацію».
«Немає жодної відповіді, яка б впливала на Іран або мала стримуючий ефект, або притягала їх до відповідальності», - додав Тернер.
Ці коментарі з’явилися після нещодавніх висловлювань колишнього президента Дональда Трампа, що він «не прагне бути поганим до Ірану» і що США будуть «дружніми» до цієї країни. Колишній президент зазначив, що Іран «не може мати ядерну зброю, і ми всі були налаштовані на те, щоб переконатися, що вони не мають ядерної зброї».
Колишній президент вийшов з ядерної угоди зІраном у 2018 році, стверджуючи, що ця угода - багатонаціональні зусилля, спрямовані на стримування іранської ядерної програми - дозволила Ірану накопичити ядерну зброю.
Тернер у свою чергу сказав, що Трамп «налаштований проти Ірану», стверджуючи при цьому, що визнавати сильні сторони своїх супротивників - це «не мати слабкості зі свого боку». Він додав, що «Дональд Трамп чинив на Іран найбільший тиск, ніж будь-яка адміністрація».
Як повідомляв Укрінформ, у липні державний секретар США Ентоні Блінкен заявляв, що Іран може отримати розщеплюваний матеріал, який використовується в ядерній зброї.
Фото: gettyimages