Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву угорського уряду.
Зазначається, що Бюро із захисту Конституції Угорщини, одна зі спецслужб країни, проводять своє розслідування щодо пейджерів із середи та вже декілька разів опитали Барсоні-Арсідіаконо.
Як повідомляв Укрінформ, керівництво Тайваню та Болгарії заперечило причетність до ланцюга постачання тисяч пейджерів, які вибухнули у вівторок у Лівані.
Унаслідок вибухів у вівторок та середу в Лівані загинули 37 людей та було поранено близько 3000.
Болгарське агентство державної безпеки заявило, що воно "беззаперечно встановило", що жодні пейджери, використані в ліванському теракті, не були імпортовані до Болгарії, експортовані з неї або виготовлені у Болгарії.
Також агентство розповіло, що Тайванська компанія Gold Apollo заявила цього тижня, що вона не виробляє пристрої, які були використані в атаці.
Як повідомлялося, понад 2 тисячі людей по всьому Лівану, включаючи членів «Хезболли» та медиків, зазнали поранень у вівторок, коли пейджери, які бойовики використовували для зв'язку, вибухнули по всій країні.
Також повідомлялося, що пейджери, які здетонували, були останньої моделі, їх «Хезболла» завезла в країну протягом останніх місяців.
Фото: gettyimages