Чи можна християнам сповідатися онлайн: у церкві дали чітку відповідь
Чи можна християнам сповідатися онлайн: у церкві дали чітку відповідь

Чи можна християнам сповідатися онлайн: у церкві дали чітку відповідь

Втім, не всі віряни впевнені, чи буде від цього користь. Священник Православної церкви України Олексій Філюк вже пояснив, чи можна сповідатися онлайн.

Чи можна сповідатися онлайн

Священник зазначив, що майже всі християни – активні користувачі мережі. Звичайно, можна спілкуватися, радитися, листуватися в інтернеті, але точно не сповідатися. За словами Олексія Філюка, якщо вірянин не має можливості піти до церкви, то краще висловити все, що турбує, рідній людині. Однак, все ж згодом варто відвідати храм і покаятися там у своїх гріхах.

Коли є можливість, то ідете в храм, сповідуєтеся, каєтеся у своїх гріхах і причащаєтеся. Онлайн-сповідь я не схвалюю, бо це таємниця. Цього ніхто не має знати, окрім Господа, вас й священника,
– запевнив священник.

Олексій Філюк порівняв онлайн-сповідь з картинками їжі у соціальних мережах, мовляв, дивлячись на них, ніхто ж не може наїстися. Так само працює і принцип з каяттям в інтернеті, за словами священника ПЦУ.

Що говорить Біблія про сповідь

У Святому Письмі сказано, що Син Божий створив людей добрими, але ті згрішили, тому мають спокутувати гріхи. Для цього достатньо лише визнати свою провину та попросити вибачення в Бога – тоді Господь обов'язково пробачить.

Кажу вам, що так само на небі радітимуть більш за одного грішника, що кається, ніж за дев'яносто дев'ять праведників, які не мають потреби в покаянні,
– йдеться в Євангелії від Луки 15:7.

Християни, свідомо чи ні, грішитимуть протягом свого життя. Сповідь дарує вірянам свободу від негативу, яку можна здобути лише перепросивши в Бога.

"Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої", – йдеться в Євангелії від Івана 1:9.

Источник материала
loader
loader