Ліга націй УЄФА. Італія у меншості відстояла нічию із Бельгією, Англія програла Греції

Розпочався 3-й тур розіграшу Ліги націй УЄФА сезону-2024/25.

У перший ігровий день італійські футболісти на «Стадіо Олімпіко» в Римі у меншості відстояли нічию із бельгійцями - 2:2, передає Укрінформ.

Голи: Андреа Камб'язо, (2-а хвилина), Матео Ретегі (24) - Максім Де Кейпер (42) Леандро Тросар (62).

На 40-й хвилині хавбек господарів Лоренцо Пеллегріні отримав червону картку за грубий фол.

В іншій зустрічі ліги А Ізраїль програв Франції - 1:4.

Англійці (Ліга В) у свою чергу зазнали домашньої поразки від Греції (1:2).

Результати поєдинків 3-го туру Ліги націй УЄФА.

ліга D2: Молдова - Андорра - 2:0.

Розклад решти поєдинків 3-го туру Ліги націй УЄФА.

11 жовтня:

ліга А3: Боснія та Герцеговина - Німеччина, Угорщина - Нідерланди

ліга В1: Україна - Грузія, Чехія - Албанія

ліга В4: Ісландія - Вельс, Туреччина - Чорногорія

ліга С1: Естонія - Азербайджан, Словаччина - Швеція.

12 жовтня:

ліга А1: Хорватія - Шотландія, Польща - Португалія

ліга А4: Іспанія - Данія, Сербія - Швейцарія

ліга С2: Литва - Косово, Кіпр - Румунія

ліга С3: Болгарія - Люксембург, Білорусь - Північна Ірландія.

Як повідомлялося, футболісти збірної України найближчі матчі групового етапу турніру в Лізі В проведуть у Познані та Вроцлаві (Польща) 11 та 14 жовтня - проти Грузії та Чехії відповідно.

Переможці та володарі других місць у групах Ліги А проведуть один з одним по матчу вдома та на виїзді в рамках 1/4 фіналу, після чого чотири найсильніші збірні вийдуть у фінальну стадію, Півфінали заплановано на 4-5 червня, фінал пройде 8 червня.

Володарі третіх місць у групах Ліги А та других місць у групах Ліги В, а також третіх місць у групах Ліги В та других місць у групах Ліги С зіграють один з одним удома та на виїзді у стикових матчах за підвищення/зниження у класі.