Таку думку висловив у телеефірі голова ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко, передає кореспондент Укрінформу.
«Якщо ми розглядаємо процедуру демобілізації і якщо говорити про реальність, масовість, системність демобілізації, то вона може відбуватися лише за кількох умов. Це якщо дозволятиме мобілізаційний ресурс, якщо це дозволятиме перебіг бойових дій, і якщо ми будемо бачити, що РФ не може збільшити якісно чи кількісно свої війська», - сказав Тимочко.
Він акцентував увагу на тому, що РФ досі не використала дуже серйозний базовий засіб впливу — загальну мобілізацію.
«Путін підписав закон про часткову мобілізацію, але немає насправді наказу про його припинення. У будь-який момент без оголошення додаткових наказів (можуть — ред.) просто людей у РФ відмобілізувати — частину на фронт, частину на навчання відправити. І ми маємо враховувати ці моменти... Щодо демобілізації — знаєте, що мало би бути правильнішим? Довгострокові ротації з довгостроковими відпустками для відновлення людей, але щоб вона (людина - ред.) знаходилася у орбіті армії», - вважає голова ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ.
Як повідомляв Укрінформ, у Міністерстві оборони називали фактори, від яких залежать терміни появи закону про демобілізацію.