Про це повідомляє Radio Liberty, передає Укрінформ.
Міністр закордонних справ Індії Субрахманьям Джайшанкар, прем'єр-міністр Китаю Лі Цянь і прем'єр-міністр Росії Михайло Мішустін будуть серед учасників дводенної конференції 15-16 жовтня.
За кілька тижнів до саміту влада Пакистану запровадила нові закони, що обмежують протести в столиці. У країні також заарештували сотні прихильників ув'язненого лідера опозиції Імрана Хана, які намагалися провести марш в Ісламабаді.
Влада також схвалила розміщення військ на вулицях на час проведення саміту, уточнює Rfi.
Уряд оголосив триденні вихідні в Ісламабаді і сусідньому місті Равалпінді, починаючи з понеділка, а також перекрив дороги, щоб обмежити пересування в цьому районі.
До складу ШОС входять Китай, Індія, Росія, Пакистан, Іран, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Узбекистан і Білорусь, а ще 16 країн приєдналися як спостерігачі або «партнери по діалогу».
Очікується, що всі країни-учасниці направлять голів урядів, окрім Індії, яка відправить міністра закордонних справ.
Як повідомляв Укрінформ, 7 жовтня на півдні Пакистану поблизу найбільшого аеропорту країни стався потужний вибух, унаслідок якого загинули двоє робітників із Китаю, ще вісім людей поранені.
У липні Туреччина оголосила, що має намір вступити до ШОС і вже провела переговори щодо цього з деякими країнами-членами організації.
Фото з сайту Radio Liberty