Поширений жест допоможе діагностувати струс мозку
Поширений жест допоможе діагностувати струс мозку

Поширений жест допоможе діагностувати струс мозку

Відповідно до нового дослідження, опублікованого в науковому журналі MDPI, відстеження цього руху може допомогти зменшити кількість струсів мозку, які досі не діагностуються. Вчені рекомендують включити ці висновки до офіційних рекомендацій щодо оцінки стану постраждалого.

Нове дослідження струсу мозку

Науковці провели опитування серед майже 350 спортсменів віком від 18 до 29 років, щоб краще зрозуміти, чому відбувається цей рух і як він пов’язаний з мозком. Їм показали відео похитування, і вони запитали, чи було в них щось подібне.

69% опитаних сказали, що здійснювали такий рух, і в 93% з них цей був пов’язаний зі струсом мозку принаймні один раз. Крім того, спортсмени розповіли, що в середньому п’ять разів протягом свого життя вони мали такі похитування в травматичних ситуаціях.

Інші симптоми струсу мозку

Три інші найпоширеніші симптоми струсу мозку, які повідомили спортсмени, були: розгубленість або дезорієнтація (25%); відчуття, що потрібно перезавантажити мозок (23%); зміни у сприйнятті простору або свого тіла в ньому (14%).

Крім того, вони відчували запаморочення, головний біль, втрату рівноваги, зміни зору, слуху або нездатність слідкувати за ходом думок. Біль у шиї, озноб, біль (не голови), емоційні реакції на подію, є симптомами, які не були пов’язані зі струсом мозку.

Дослідження показують, що спортсмени добровільно не повідомляють про значні струси мозку або тому, що не знають, що сталося, або тому, що вони не хочуть покидати гру.

Теги по теме
Медицина
Источник материала
loader
loader