У Тбілісі протестувальники прогнали з мітингу журналістів кремлівських медіа «РИА Новости» та «Известия»
У Тбілісі протестувальники прогнали з мітингу журналістів кремлівських медіа «РИА Новости» та «Известия»

У Тбілісі протестувальники прогнали з мітингу журналістів кремлівських медіа «РИА Новости» та «Известия»

Пропагандистів змусили покинути мітинг після того, як грузинські протестувальники почули російську мову.

У Тбілісі протестувальники проти оголошених результатів парламентських виборів прогнали з мітингу журналістів пропагандистських кремлівських видань «РИА Новости» та «Известия». 

«РИА Новости» заявляють, що їхній журналіст постраждав через те, що над його вухом «провокатори» увімкнули гучномовець на великій потужності після того, як почули російську мову: «За словами журналіста, провокатори обурилися, почувши російську мову. Протестувальники увімкнули над його вухом гучномовець на високих частотах. Кореспондент упав від звукового удару, після чого поліцейські зловили таксі та відправили його до готелю».   

 

«Известия» повідомляють, що їхнього кореспондента протестувальники змусили покинути площу перед будівлею парламенту Грузії. Поліцейські також попросили його «спіймати таксі та поїхати, аби не загостряти ситуацію».

резидентка Грузії Саломе Зурабішвілі ввечері 27 жовтня заявила, що не визнає парламентські вибори, і закликала людей вийти на масові протести. Президентка назвала вибори в Грузії «російськими» і заявила, що вони пройшли в умовах тотальної фальсифікації та стали конфіскацією голосів виборців. «Ми стали свідками і жертвами російської спецоперації, гібридної війни, яка велася проти нашого народу, проти нашої країни», — сказала Зурабішвілі.

Голова Європейської Ради Шарль Мішель повідомив, що має намір винести питання Грузії на розгляд неформальної Європейської Ради, що відбудеться 8 листопада.

Голови комітетів із закордонних справ України, Німеччини, Литви, Естонії, Латвії, Ірландії, Польщі, Канади, віцеспікер парламенту Швеції і один євродепутат у спільній заяві ствердили, що парламентські вибори в Грузії не були ні вільними, ні справедливими, а тому Європейський Союз не повинен визнавати їхній результат і має запровадити персональні санкції проти грузинської влади.

Фото: скриншот

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
Протест Грузия
Источник материала
loader
loader