Що категорично не можна робити в ніч Геловіну: наймістичніші заборони свята
Що категорично не можна робити в ніч Геловіну: наймістичніші заборони свята

Що категорично не можна робити в ніч Геловіну: наймістичніші заборони свята

Більшість традицій святкування збереглася ще з давніх часів, особливо в Європі та США. Втім, також існує низка заборон, яких варто дотримуватися, щоб не накликати біди. Про це детальніше – розповість LifeStyle24.

Історія Геловіну

Близько 2000 років тому Геловін зародився в давніх кельтів – племен, що жили на території Західної, Східної та Центральної Європи. Народ щороку відзначав язичницьке свято "Самайн", у ніч на 1 листопада, бо цей день означав завершення зборів урожаю та початок зимової пори року. Ба більше, кельти вірили, що вночі прокидається нечиста сила й зникає межа між світом живих і мертвих. Тому у цей день запалювали багаття на вулиці, а в будинках ставили людські черепи, щоб відлякати злих духів й очистити свої душі.

Традиційне святкування Геловіну з'явилося наприкінці XIX століття. Тоді люди почали вирізати гарбузи, всередину яких ставили свічки, та перевтілюватися в страшні костюми.

Святкування Геловіну у світі Святкування Геловіну у світі / Фото Freepik

Що не можна робити в ніч Геловіну

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада весь світ відзначатиме Геловін. Втім, існує кілька заборон, яких важливо дотримуватися, щоб не привабити нечисту силу. Так, не варто залишати свою білизну сушитися на ніч, бо в неї можуть вселитися злі духи. Водночас не рекомендується впускати в дім чорних котів та вбивати павуків в оселі. До того ж не можна відмовляти в допомозі нужденним, особливо тим, хто перебуває в скруті. Також важливо не обертатися, якщо почуєте кроки, бо існує ризик скоротити собі життя.

Источник материала
loader