Представник України на «Дитячому Євробаченні-2024» Артем Котенко зазнав масштабної хейтерської атаки в соціальних мережах
Представник України на «Дитячому Євробаченні-2024» Артем Котенко зазнав масштабної хейтерської атаки в соціальних мережах

Представник України на «Дитячому Євробаченні-2024» Артем Котенко зазнав масштабної хейтерської атаки в соціальних мережах

Команда Суспільного, яка проаналізувала хейтерські коментарі, стверждує, що за кібербулінгом стоять російські боти.

Про це повідомляє сайт «Суспільне Культура».

Музична продюсерка нацвідбору Світлана Тарабарова прокоментувала, вже другий рік поспіль вони стикаються з хейтом, який спрямований на юних виконавців – переможців нацвідбору.

Минулого року обєктом хейтерських коментарів стала Анастасія Димид, яка представляла Україну на «Дитячому Євробаченні» у Франції. Виконавиця з піснею «Квітка» посіла 5-е місце. Команда Суспільного зіштовхнувшись тоді з хейтерськими коментарями на адресу 9-річної конкурсантки і їм вдалося обмежити їй доступ до телефону.

У випадку з Артемом Котенком, який сам публікує пости та читає коментарі у соціальних мережах, ситуація більш складна, бо за словами Світлани Тарабарової, хлопець болісно сприймає негативні коментарі.

Представник України на «Дитячому Євробаченні-2024» Артем Котенко зазнав масштабної хейтерської атаки в соціальних мережах - Фото 1

Продюсерка нацвідбору розповіла, що  з командою Суспільного зв'язалися із проханням про допомогу: створити стоп-слова кирилицею, щоб блокувати негативні коментарі, які ллються сотнями під кожним відео та фото Артема.

"Ми проаналізували: це російські боти, справжня атака. Цього року ми не стали мовчати, тому що наша мета — на цьому прикладі захистити наших дітей, порушити тему кібербезпеки в соцмережах. Ми пояснили Артему, що ці коментарі не мають діяти на нього. Він — гарний, талановитий, неймовірний хлопчик із дуже сильною піснею, який має всі шанси стати № 1", — говорить СвітланаТарабарова.

Попри усі заходи кібербезпеки, атака ботів не припиняється, і Світлана Тарабарова закликає українців обєднатися навколо «Дитячого Євробачення» та Артема Котенка: «На один негативний коментар має бути десять позитивних. Так ви просуваєте музику і нашого фіналіста далі — щоб його почув увесь світ».

Цьогоріч Суспільне мовлення отримало рекордні 309 заявок на участь у національному відборі на «Дитяче Євробачення 2024», 272 з них подали сольні виконавці. 15 юних виконавців увійшли до лонглісту нацвідбору.

«Дитяче Євробачення» цього року проходитиме в Мадриді (Іспанія) 16 листопада на арені Caja Mágica. Французький суспільний мовник France Télévisions як переможець торішнього конкурсу вирішив передати організацію «Дитячого Євробачення 2024» іспанському мовнику RTVE.

Фото: Суспільне

 

Читайте також
Майже 300 тис. глядачів подивилися фінал нацвідбору на «Дитяче Євробачення 2024» на платформах Суспільного
Нацвідбір дитячого «Євробачення»: майже ідеальне шоу
Стало відомо, хто переміг у нацвідборі на «Дитяче Євробачення 2024»
Стало відомо, хто ввійшов до складу журі нацвідбору на «Дитяче Євробачення 2024»
Фінал нацвідбору на «Дитяче Євробачення 2024»: де дивитися і коли голосувати
Суспільне оголосило фіналістів національного відбору на «Дитяче Євробачення 2024»
«Щоденники Дитячого Євробачення»: рятівна ідея, бадьорий темп і трошки шкільної лінійки
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
Долучитись
Источник материала
loader
loader