Зменшить рахунки на 10%: простий лайфхак для заощадження витрат на електроенергію та опалення
Зменшить рахунки на 10%: простий лайфхак для заощадження витрат на електроенергію та опалення

Зменшить рахунки на 10%: простий лайфхак для заощадження витрат на електроенергію та опалення

Однак, як пише The Sun, ці витрати можна спробувати зменшити. Який простий прийом допоможе скоротити рахунки за електроенергію та опалення, розповідаємо далі.

Як скоротити рахунки взимку

Чимало людей вважають витрати на опалення та електроенергію однією з головних проблем, особливо з огляду на холодні зимові місяці на горизонті.

Однак боятися не варто. Існує проста техніка, яка дозволяє скоротити рахунки за електроенергію до 10 відсотків щороку. І йдеться тут про герметик. За правильного застосування він може зробити будинок значно енергоефективнішим.

Закриваючи невеликі щілини та тріщини навколо вікон, дверей, плінтусів і сантехніки, герметизація запобігає проникненню холодного повітря, вологи та навіть надокучливих істот. Це просте рішення у результаті може скоротити рахунки за електроенергію та опалення на 5-10 відсотків.

Крім того, у схильних до вологи приміщеннях, таких як кухні та ванні кімнати, герметик запобігає просочуванню води в стіни та підлогу, зупиняючи розвиток цвілі та пошкодження конструкцій, що теж може вилитися в чималу економію.

Водночас сам герметик зовсім недорогий та не потребує особливих знань для використання. Для місць, схильних до вологи, експерти радять обирати силіконовий або акрилово-латексний засіб зі стійкістю до цвілі, а для використання на відкритому повітрі – стійкий до погодних умов герметик із захистом від ультрафіолету.

Щоб нанести його, попередньо очистьте і висушіть обрану поверхню, а далі відріжте кінчик герметичної трубки під кутом 45 градусів для кращого контролю та наносьте герметик з постійним, рівномірним тиском, щоб шар залишався однорідним для чистішого вигляду та кращого ущільнення.

Тепер дайте герметику затвердіти згідно з інструкціями виробника. Як правило, герметизація потребує приблизно 24 годин, щоб належним чином застигнути, забезпечуючи міцність та герметичність.

Источник материала
loader