«24 Канал» став першим верифікованим українським онлайн-медіа у WhatsApp
«24 Канал» став першим верифікованим українським онлайн-медіа у WhatsApp

«24 Канал» став першим верифікованим українським онлайн-медіа у WhatsApp

Медіа у вотсапі має 5,7 тисячі підписників.

«24 Канал» став першим новинним українським медіа, що пройшло верифікацію у «Вотсапі». Станом на кінець жовтня в акаунту медіа 5,7 тисячі підписників, повідомила пресслужба «24 Каналу».

Розвивати сторінку 24 Каналу почали восени 2023 року – відразу після того, як «Вотсап» дозволив створювати власні канали. «Вотсап» став безпечнішою альтернативою «Телеграма». До того ж новий канал спростив отримання головних новин користувачам, які віддають перевагу месенджеру від Meta, розповів керівник відділу соцмереж «24 Каналу» Яромир Вдович.

Станом на кінець жовтня «24 Канал» у вотсапі має 5,7 тисячі підписників - це рекорд серед українських медіа.

«Підписників залучали з допомогою реклами в інших соцмережах, де інформація подається по-інакшому, наприклад використовували Stories в інстаграмі та закликали підписників в "Телеграмі" переходити на більш безпечну платформу, яку рекомендує Мінцифри», — розповів Яромир Вдович.

Приросту аудиторії сприяла верифікація. Завдяки відповідній позначці читачі розуміють, що це – не фейковий акаунт, а надійне джерело, якому можна довіряти.

Загалом на верифікацію акаунту знадобився понад рік. Спершу команда заповнювала заявки безпосередньо через «Вотсап». Проте Meta відтягувала обробку запитів.

«Зрештою нам в цьому допомогли працівники Мінцифри, які знають нас як перевірене джерело інформації. Ми заповнили відповідні документи, які вони вже передали напряму у Meta через свої канали», — розповів Яромир.

Він додав, що важливим чинником також стала попередня верифікація інших джерел. Адже для Meta важливо, чи вказаний канал, який проходить верифікацію в описах інших соцмереж, наприклад «Фейсбуці» чи «Ютубі», а також чи має у них верифікацію.

На думку керівник відділу соцмереж «24 Каналу», створення каналу у «Вотсапі» — це, перш за все, можливість для медіа швидко доставляти свіжі новини аудиторії месенджера. Особливість акаунту «24 Каналу» — швидка та коротка подача новин. Користувач, який скролить стрічку може одразу дізнатися про найважливіше. Інтервальність подачі новин більша, ніж в «Телеграмі», відтак і вибірка новин інакша.

Важливою є і внутрішня політика месенджера щодо дозволеного контенту та безпеки даних.

«Безпека даних у Вотсапі не ідеальна, але краща, ніж в Телеграмі І також це альтернатива месенджеру, який має зв’язки з російськими спецслужбами, на чому неодноразово наголошувала українська розвідка», – додає представник команди «24 Каналу».

Додамо, свої канали у «Вотсапі» мають «5 Канал», «Суспільне. Новини» і «Суспліьне. Культура», «Голос Америки Українською», «Детектор Медіа», «Forbes Україна» та Район.in.ua.

Фото: 24 канал у вотсапі

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги по теме
Соцсети
Источник материала
loader
loader