
Умєров пояснив, як військові можуть змінити місце служби через «Армію+»
Як передає Укрінформ, цією інформацією він поділився у Фейсбуці.
«Сьогодні уряд підтримав важливий крок, ухваливши постанову, яка спрощує подачу рапортів на зміну місця служби через застосунок «Армія+». Замість довгих погоджень тепер потрібні лише копія військового квитка (або посвідчення офіцера) та рекомендаційний лист від нової бригади. Для рядового та сержантського складу дозвіл від діючого командира більше не потрібен», - написав Умєров.
Він зауважив, що кадровий центр ЗСУ опрацьовує документи за чітко визначеною процедурою протягом 72 годин. Також за відсутності підстав для відмови військовослужбовець отримує сповіщення про результат розгляду в застосунку Армія+, а в разі негативного рішення — повідомлення про причини відмови.
«Також передбачений захист прав військових: необґрунтовані відмови будуть переглядатися Міністерством оборони. Переведення можливе не частіше, ніж раз на рік, і після 6 місяців служби у поточному підрозділі», - підкреслив міністр.
Умєров поінформував, що ініціатива була розроблена Міноборони спільно з ЗСУ та громадськими організаціями. За його словами, «це рішення — можливість для кожного воїна ефективніше використовувати свій досвід і навички там, де вони найбільш потрібні».
Як повідомляв Укрінформ, за два тижні з моменту запуску онлайн-курсів у застосунку "Армія+" до освітніх програм на сервісі долучилися шість тисяч військовослужбовців.

Больше не дом: одна из стран ЕС оставит украинцев без помощи на жилье и денег

Молодая девушка постоянно жаловалась на усталость: через семь месяцев она умерла

Военный учет 17-летних: с чем у юношей могут возникнуть проблемы

Жители российского города дрались за кашу возле «поезда победы»

«Елена Зеленская была на похоронах Папы Франциска в платье вдвое дороже наряда Мелании Трамп»: что известно

Субсидии для ВПЛ в Запорожье: в мае украинцев ждут важные изменения
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F63%2Fc918d491e00b1c47bd7ec5613c54f97a.jpg)