Як вибрати теплогенератор для пташника
Як вибрати теплогенератор для пташника

Як вибрати теплогенератор для пташника

Обігрів приміщень, де утримуються тварини, – питання важливе, і до нього слід підходити зважено. Адже ринок переповнений різними пропозиціями, й обрати найкраще часто непросто. Одним із лідерів у галузі систем опалення для сільського господарства є компанія Ermaf, яка пропонує інноваційні теплогенератори, що забезпечують комфорт і продуктивність у пташниках.

Чим же вони унікальні, які їхні переваги та як обрати свій оптимальний варіант? 

Енергоефективність, оскільки ці інноваційні теплогенератори обладнані новітніми пальниками й системами контролю, за рахунок чого відбувається значна економія у споживанні пального. 

Рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню завдяки спеціальним вентиляторам, котрі забезпечують скрізь стабільну температуру. 

Надійність та безпеку гарантують системи автоматичного відключення та захисту від перегріву.

Екологічність досягається за рахунок того, що викиди забруднювальних речовин мінімізуються через високий коефіцієнт згоряння палива. 

Простота монтажу й обслуговування цих теплогенераторів є вагомою причиною їх придбати та використовувати на своїй фермі. 

І тут виникає логічне питання: який теплогенератор обрати, аби від нього була користь і мінімальні витрати? Передусім потрібно врахувати площу пташника й теплоізоляцію: чим більше приміщення, тим потужнішим повинен бути пристрій. Для попереднього розрахунку можна скористатися формулою: потужність (кВт) = об′єм х потрібну потужність на 1 м³ (Вт), як правило, це 10-30 Вт на 1 м³ об’єму приміщення. 

Далі потрібно визначитися стосовно типу генератора. Компанія Ermaf пропонує газові й дизельні пристрої. Газові бувають прямого і непрямого нагріву. Для кого який тип буде кращим? Газові теплогенератори прямого нагріву забезпечують зовнішнє або внутрішнє опалення із безперервною вентиляцією. Вони ідеальні для обігріву будівельних майданчиків і різних споруд на відкритому повітрі, сушіння зернових культур тощо. Ці пристрої мають обмежувач температури та споживають відносно небагато електрики. 

Газові теплогенератори непрямого нагріву підходять для зовнішнього застосування. Принцип дії їх наступний: потужний вентилятор використовується для подачі повітря через камеру згоряння, у якій знаходиться пальник. Тепло, що виділяється під час горіння, передається повітряному потоку. І так обладнання досягає 100% теплового ККД. Промислові газові теплогенератори обладнані запобіжним клапаном, котрий припиняє потік газу, та запобіжним пристроєм для контролю полум’я, запобігаючи таким чином перегріву й оптимізації витрати палива.

Дизельні теплогенератори широко використовуються для обігріву нежитлових, промислових, сільськогосподарських приміщень. Вони теж є як прямого, так і непрямого нагріву. Відрізняються між собою лише тим, що моделі прямого нагріву не мають системи відведення чадних газів, а відтак, їх викид відбуватиметься прямо в приміщення. Ці ж продукти згоряння виступають теплоносіями, доводячи ККД пристрою до 100%. 

Середня витрата потужних моделей становить 12 л/год. Обираючи потужність, беріть із запасом: додавайте 15-20% на випадок екстремальних погодних умов або розширення господарства. Звісно, краще брати моделі з вбудованою системою рівномірного розподілу повітря, а також з автоматичними системами управління, датчиками температури, захистом від перегріву й системою аварійного відключення. 

“Теплогенератори Ermaf спеціально розроблені для сільськогосподарських об’єктів, таких як пташники і теплиці, – говорить Олексій Юрченко, інженер компанії VADA, яка успішно реалізує на ринку України ці товари. – Наприклад, модель Ermaf GP працює на природному або зрідженому газі та забезпечує ККД до 92%, що знижує витрати палива на 15-20% порівняно з традиційними системами.

Особливістю цих установок є система непрямого нагріву, яка запобігає потраплянню продуктів згоряння у приміщення, забезпечуючи чисте та здорове середовище для птиці. Крім того, ці теплогенератори оснащені надійними й високочутливими термостатами, що дозволяють автоматично підтримувати оптимальну температуру з точністю до 0,5°C, навіть у великих приміщеннях.

Завдяки модульній конструкції обслуговування обладнання є простим і швидким, а використання антикорозійних матеріалів гарантує довговічність роботи навіть у вологих умовах. Ми прагнемо забезпечити наших клієнтів продуктивними та економічно вигідними рішеннями для обігріву.” 

Изображение Whatsapp 2024 11 14 в 11.11.11 A4926382 (1)

Якщо ж маєте ще питання – звертайтеся у компанію VADA, досвідчені спеціалісти якої добре розуміються на теплогенераторах і не тільки та зможуть Вам підібрати потрібної потужності пристрій. Тепла Вам на фермі і на серці! 



Перегляди: 5
Источник материала
loader
loader