За час повномасштабного вторгення кількість вчителів скоротилася майже на 40 тисяч, - МОН
За час повномасштабного вторгення кількість вчителів скоротилася майже на 40 тисяч, - МОН

За час повномасштабного вторгення кількість вчителів скоротилася майже на 40 тисяч, - МОН

Також понад 40 % українських вчителів налаштовані піти з професії до 2030 року

За результатами дослідження «Вчителі України: кадровий потенціал», із початком повномасштабного вторгнення учительський склад скоротився на 12%, тобто майже на 40 тисяч педагогів. Крім того, понад 40 % учителів налаштовані піти з професії до 2030 року. Про це повідомили на брифінгу Міністерства освіти та науки, присвяченому підсумкам 2024 року і планам на наступний.

Окім того, суттєвими проблемами в освіті є доступ до освіти, енергетичні проблеми та безпека. 

«Якою б якісною дистанційна освіта не була, вона все одно провокує, формує і поглиблює освітні втрати і розриви, – сказала заступниця міністра освіти і науки України Надія Кузьмичова. – Починаючи з 2022 року одночасно вчяться різні категорії учнів. Через це ми втратили учнівську однорідність і маємо на це реагувати. Саме тому однією з політик, якими опікувалося міністерство у 2024 році, була «Школа офлайн».

Завдяки цій програмі вдалося повернути до навчання офлайн 102 тисячі дітей. Для забезпечення навчання доставлено 240 тисяч девайсів, закуплено 518 шкільних автобусів, продовжується робота з облаштування укриття у навчальних закладах в прифронтових та прикордонних територіях, на що виділено 7,5 млрд. грн. У партнерстві з ЮНІICEF вдалось вирішити питання придбання генеруючого або енергозберігаючого обладнання для 800 шкіл.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Источник материала
loader
loader