Якщо не військовим шляхом: як Україна може повернути окуповані території
Якщо не військовим шляхом: як Україна може повернути окуповані території

Якщо не військовим шляхом: як Україна може повернути окуповані території

Про це в ефірі 24 Каналу спілкувалися з політтехнологом Борисом Тизенгаузеном. За його словами, зараз найчастіше обговорюють припинення вогню по лінії фронту та подальші переговори з можливим зняттям санкцій з Росії.

Як Україні повернути тимчасово окуповані території

Як наголосив Тизенгаузен, важливо, аби під час переговорів ніхто не протягнув вимогу зафіксувати на папері, що Україна відмовляється повертати тимчасово окуповані території військовим шляхом.

Наразі в України залишається те, що називають "дипломатичний шлях". Але конкретики тут, на жаль, також немає. Можливо, з часом стане зрозуміліше, що робити далі. Повномасштабна війна не мине легко для Росії.

Ця війна не пройде безболісно для Росії. Вона доб'є Росію в тому вигляді, в якому вона зараз. Але чекати, поки воно помре чи поки якісь процеси почнуться, може бути доволі довго,
– сказав Тизенгаузен.

На жаль, міжнародні партнери поки також не зацікавлені в тому, аби Україна перемогла Росію. Захід дає нашій державі зброю для захисту, але зброї для перемоги – немає.

Ми бачимо, що ніхто не хоче дати Україні таку зброю, щоб можна було кожного дня кошмарити Москву чи Санкт-Петербург, щоб там не відчули. Ніхто на це зараз не піде. Для мене був несподіванкою удар по хімзаводу в Брянській області. Що це за ракети були – ще треба розібратися,
– зазначив Тизенгаузен.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський наголосив, що Україна потребує сильної позиції на переговорах з Росією. Для цього потрібне посилення військової допомоги, гарантії безпеки, серед яких буде запрошення до ЄС та НАТО. А також необхідні оперативні рішення щодо російських активів.

Теги по теме
Оккупированные территории Украина – Россия
Источник материала
loader