![Зеленський у Давосі відвідав виставку, на якій представлені роботи про війну](https://thumbor.my.ua/-GDn2gxqcbulnzei5FEbO0130_8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F2620c793678a7423ee37cdfc622fcb11.jpg)
Зеленський у Давосі відвідав виставку, на якій представлені роботи про війну
Про це повідомляється на сайті Президента України, передає Укрінформ.
«Мета цього проєкту – продемонструвати боротьбу України за спільну свободу та важливість підтримки з боку партнерів заради майбутнього всіх країн. Зокрема, Володимиру Зеленському показали роботу Олексія Сая «Воля» та розповіли, що вона створена з літер пошкодженої під час бойових дій стели села Любимівка на Херсонщині», - йдеться у повідомленні.
Також серед експонатів виставки – картини іноземних та українських художників і відео Яреми Малащука та Романа Хімея, де показане прибуття потягів із пораненими воїнами – на київський вокзал у наш час і на станцію Ла-Сьота у Франції під час Другої світової війни.
Як повідомляв Укрінформ, у жовтні торік у національному військовому музеї Нідерландів відбулася виставка про війну в Україні під назвою «Військові історії. Україна поруч».
Фото: ОП
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)