Про це повідомляє кореспондентка Укрінформу зі Страсбурга.
«Парламент Грузії є по суті однопартійний, а демократичний порядок у Грузії перебуває в процесі руйнування», - наголосила на відкритті засідання шведська депутатка Боріана Аберг.
Оскарження прав підтримали щонайменше тридцять членів Асамблеї, які належать до щонайменше п'яти національних делегацій, як вимагає Регламент.
Документ передали до Моніторингового комітету Асамблеї для підготовки доповіді та до Комітету з питань Регламенту для отримання висновку.
Тепер це питання обговорюватиметься Асамблеєю у другій половині дня у середу, 29 січня.
Як повідомляється на сайті ПАРЄ, Асамблея має ухвалити один із трьох варіантів: ратифікувати повноваження, не ратифікувати їх або ратифікувати частково - тобто "разом з позбавленням або призупиненням здійснення деяких прав участі або представництва членів відповідної делегації в діяльності Асамблеї та її органів".
До цього часу члени делегації Грузії можуть брати участь у роботі Асамблеї з тими ж правами, що й інші, однак не мають права голосу в будь-яких процедурах, пов'язаних із розглядом їхніх повноважень.
Грузинська делегація в ПАРЄ на 99% складається з членів правлячої партії "Грузинська мрія".
Як передавав Укрінформ, під час зимової сесії ПАРЄ, яка розпочинається в понеділок, 27 січня, у Раді Європи у Страсбурзі відбудуться спільні слухання чотирьох комітетів щодо українських військовополонених, журналістів та інших цивільних осіб, які утримуються в полоні РФ.