Біля Санторіні стався землетрус магнітудою 5,2
Біля Санторіні стався землетрус магнітудою 5,2

Біля Санторіні стався землетрус магнітудою 5,2

Землетрус магнітудою 5,2 зафіксували в середу у водах між островами Санторіні та Аморгос. Це найсильніший землетрус у цьому районі за останні дні.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Ekathimerini.

Зазначається, що підземні поштовхи виникли після 21:00 за місцевим часом у середу, 5 лютого.

Дані Геодинамічного інституту свідчать, що це був найсильніший землетрус, зафіксований поблизу Санторіні за останні дні. Протягом останніх дев’яти днів у цьому районі сталися понад 6400 підземних поштовхів.

У середу Ефтіміс Леккас, президент Грецької організації із планування та захисту від землетрусів (OASP), попередив про підвищений ризик виникнення зсувів на Санторіні через триваючу сейсмічну активність.

Як повідомлялося, 2 лютого землетрус магнітудою 4,1 був зафіксований у водах Середземного моря між грецькими островами Санторіні та Аморгос.

Напередодні грецькі урядовці заявили, що на острові Санторіні у понеділок будуть закриті школи через сейсмічну активність у регіоні.

Станом на 3 лютого кількість землетрусів в Егейському морі за останній тиждень перевищила 400. Найсильніший наразі зафіксований має магнітуду 4,8 за шкалою Ріхтера.

Близько 9 тисяч людей залишили грецький острів Санторіні через сейсмічну активність в Егейському морі.

Фото: AA

Теги по теме
Греция
Источник материала
loader