Четверо айтівців зі Львова розробили месенджер Bridge, що працює під час відключень світла та зі слабким інтернетом. Наразі відбувається його тестування, повноційнний запуск заплановано на другий квартал 2025 року, повідомило dev.ua.
Розробники позиціонують Bridge як месенджер, що забезпечує зв’язок навіть за наднизької швидкості інтернету та безпечну, функціональну соціальну платформу. Він має зручний інтерфейс, адаптований для українських користувачів.
Інтерфейс застосунка Bridge
Завдяки стрічці рекомендацій, системі віджетів та розширеним функціям автоматизації Bridge може стати не лише засобом для обміну повідомленнями, а й повноцінним простором для спілкування та взаємодії.
Розробники додали у Bridge «панічну кнопку» для миттєвого видалення всіх даних. Також у ньому можна створювати тимчасові акаунти без введення персональних даних для анонімного спілкування, встановлювати «графік доступності» для дзвінків і повідомлень, та встановлювати «режим зосередження», що дозволяє автоматично блокувати сповіщення у певні години, щоб не відволікатися.
Серед переваг — наскрізне шифрування (E2EE) для захисту даних; та автоматизовані послуги для бізнесу, наприклад «одноразові файли» — додані до повідомлення документи можна відкрити лише один раз. Після перегляду доступ до них закривається.
Для з’єднання з сервером у месенджері використовують WebSocket. Оптимальна робота при поганому інтернеті забезпечується ефективним стисненням даних і раціональним використанням трафіку. У майбутньому команда планує впровадити власний протокол на базі TCP.
Bridge розробляє команда з чотирьох айтівців: Івана Яреми, Володимира Гриніва, Ігоря Хархолюка і Володимира Шподарунка. Розробку фінансують власним коштом, інвестиції у проєкт уже перевищили 85 тис. дол.
Перша версія Bridge вийшла 29 жовтня 2024 року, і наразі триває бета-тестування, в якому взяли участь понад 5 тисяч користувачів. Повноцінний реліз запланований на другий квартал 2025 року. Долучитися до тестування можна через сайт bridgemsg.com, завантаживши застосунок для Android або iOS.
Монетизація проєкту включатиме преміум-підписки, бізнес-інструменти та рекламну платформу. У найближчих планах розробників — додавання голосових і відеодзвінків, каналів, груп, розширених функцій безпеки та інструментів для бізнесу.
Команда також шукає інвесторів для подальшого розвитку проєкту.
Фото: команда розробників месенджера Bridge / dev.ua
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.