![Келлог про конфлікт з Росією: "Це боротьба на виснаження, і Росія звикла до цього"](https://thumbor.my.ua/vkrbkSH27Pph11aWGZsMSEyiuDM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F52c2553f81afc585fe75c85b82f2c768.jpg)
Келлог про конфлікт з Росією: "Це боротьба на виснаження, і Росія звикла до цього"
Про це розповідає 24 Канал з посиланням на New York Post. Росія звикла до затяжних воєн і масових втрат, тому перемогти її лише на полі бою неможливо, вважає генерал-лейтенант у відставці Кіт Келлог.
Келлог про переговори з Росією
За словами Келлога, історія доводить, що Росія звикла вести затяжні бойові дії, не рахуючись із втратами власних військових.
Для Росії це свого роду закладено в їхній ДНК у військових операціях – по суті, ви перебуваєте в боротьбі на виснаження. Якщо ви подивитеся на історію, ви ніколи не захочете вступати в боротьбу на виснаження з росіянами, тому що саме так вони воюють. Вони звикли до цього. Я маю на увазі, що це країна, яка була готова втратити – і зробила – 700 000 у Сталінградській битві за шість місяців, і вони й оком не моргнули,
– наголосив він.
Він зазначив, що українська армія ефективно знищує російські війська, але цього недостатньо для перемоги.
Ви не можете вбити свій шлях із цієї війни,
– заявив Келлог.
США мають посилити тиск на Росію
Келлог наголосив, що самих військових дій недостатньо, тому необхідно застосовувати й інші методи тиску на Кремль.
Тиск просто не може бути лише військовим. Ви повинні чинити економічний тиск, дипломатичний тиск, певний тип військового тиску і важелі, які ви збираєтеся використовувати, щоб переконатися, що йде туди, куди ми хочемо,
– пояснив він.
Також він додав, що американська адміністрація вже працює над новими угодами щодо підтримки України, у тому числі з доступу до її рідкоземельних елементів, які критично важливі для національної безпеки США.
Я думаю, що у нас є деякі можливості, і, на щастя, я працюю над генеральними угодами,
– сказав Келлог.
На думку Келлога, війна не закінчиться без дипломатичного врегулювання. Він зазначив, що в будь-яких переговорах сторони змушені йти на компроміси.
Дуже відверто кажучи, обидві сторони в будь-яких переговорах повинні поступатися. Так і є на переговорах,
– наголосив він.
Водночас Келлог визнав, що будь-яке рішення викличе невдоволення з обох сторін.
Чи буде це приємно всім? Ні. Чи буде це прийнятно для всіх? Ні. Але ви намагаєтеся дотримуватися цього балансу,
– підсумував він.
Нагадаємо, що останнім часом президент України Володимир Зеленський дав зрозуміти, що Київ може бути відкритим до компромісу з Росією в обмін на гарантії безпеки, такі як членство в НАТО чи ядерний захист.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)