У редакції The New York Times представили інструмент штучного інтелекту Echo
У редакції The New York Times представили інструмент штучного інтелекту Echo

У редакції The New York Times представили інструмент штучного інтелекту Echo

Для працівників редакції підготували рекомендації та навчання щодо використання ШІ.

Працівникам редакції The New York Times представили внутрішній інструмент штучного інтелекту Echo для підсумовування статей, брифінгів та іншої діяльності компанії. Компанія в електронному листі оголосила про навчання з ШІ та поділилася документами, в яких викладено редакційні рекомендації та заборони використання штучного інтелекту, а також перелік рекомендованих продуктів. Про це повідомило Semafor.

У компанії повідомили, що схвалюють редакційне використання низки програм штучного інтелекту, серед яких помічник для кодування GitHub Copilot, помічник для розробки продуктів Google Vertex AI, NotebookLM, ChatExplorer від NYT, деякі продукти Amazon AI та API OpenAI, не пов’язаний із ChatGPT.

The Times також повідомила, що створила бета-версію власного інструмента для узагальнення Echo, який дозволяє журналістам створювати дайджести та резюме із публікацій, опрацьовувати тексти брифінгів та інтерактивні матеріали.

Рекомендаціями працівників редакції заохочують використовувати інструменти штучного інтелекту для створення SEO-заголовків, підсумків, новинних вікторин, карток із цитатами та поширених запитань, рекламних звернень до аудиторії та текстів для соціальних мереж.

Тим не менш, компанія повідомила працівникам, що їм не слід використовувати ШІ для написання або суттєвого доповнення статтей, на основі введення матеріалів, захищених авторським правом третіх сторін.

У травні 2024 року The Times прийняла редакційні принципи використання генеративного штучного інтелекту. Упродовж останнього року в медіа внутрішня пілотна група досліджувала, як застосовувати ШІ в редакції.

  • Читайте також: ВВС: чатботи штучного інтелекту не здатні точно узагальнювати новини

Фото: The New York Times / Аджай Суреш у Вікіпедії за ліцензією CC BY 2.0

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Источник материала
loader
loader