The New York Times використовує інструменти ШІ в редакції
The New York Times використовує інструменти ШІ в редакції

The New York Times використовує інструменти ШІ в редакції

Повідомляється, що New York Times схвалила інструменти штучного інтелекту, які працівники редакцій можуть використовувати для редагування копій, узагальнення інформації, кодування та написання. Видання оголосило у внутрішній електронній пошті, що продукт і редакційний персонал пройдуть навчання ШІ, як повідомляє Semafor , і представило новий внутрішній інструмент ШІ під назвою Echo для підсумовування статей, брифінгів та іншої діяльності компанії.

Повідомляється, що співробітникам було надіслано нові редакційні вказівки з детальним описом дозволеного використання Echo та інших інструментів штучного інтелекту, які заохочують працівників редакцій використовувати їх, щоб пропонувати редагування та редагування своєї роботи, а також створювати резюме, рекламну копію для соціальних мереж і заголовки SEO.

Інші приклади, згадані в обов’язковому навчальному відео, яке поширюється з персоналом, включають використання штучного інтелекту для розробки новинних вікторин, карток із цитатами та поширених запитань або пропозицій про те, які запитання репортери повинні поставити генеральному директору стартапу під час інтерв’ю. Проте існують обмеження — компанія повідомила редакційному персоналу, що штучний інтелект не можна використовувати для написання чи суттєвих змін статті, обходу платних систем, введення сторонніх матеріалів, захищених авторським правом, або публікації зображень або відео, створених штучним інтелектом, без явного позначення.

Незрозуміло, скільки копій, відредагованих штучним інтелектом, дозволить The Times опублікувати в своїх статтях. У записці, опублікованій минулого року , видання пообіцяло, що « журналістику Times завжди повідомлятимуть, писатимуть і редагуватимуть наші експертні журналісти», а через кілька місяців підтвердило свою прихильність до участі людей.

«Генеративний штучний інтелект інколи може допомогти в окремих частинах нашого процесу, але роботою завжди повинні керувати журналісти та підзвітні їм», — йдеться в принципах генеративного штучного інтелекту The Times , прийнятих у травні 2024 року. «Ми завжди несемо відповідальність за те, що ми повідомляємо, яким би звіт не створювався. Будь-яке використання генеративного штучного інтелекту в редакції повинно починатися з фактичної інформації, перевіреної нашими журналістами, і, як і все, що ми створюємо, має бути перевірено редакторами».

Крім Echo, інші інструменти штучного інтелекту, очевидно, дозволені для використання The Times, включають GitHub Copilot як помічника з програмування, Google Vertex AI для розробки продуктів, NotebookLM, ChatExplorer від NYT , API OpenAI, що не є ChatGPT, і деякі продукти штучного інтелекту Amazon.

Ці інструменти штучного інтелекту та навчальні вказівки розгортаються, оскільки The Times все ще втягнута в судову битву з OpenAI і Microsoft , стверджуючи, що ChatGPT навчався на вмісті Times без дозволу. Багато інших видань також запровадили штучний інтелект у своїх редакціях у різних масштабах, починаючи від інструментів для орфографії та граматики і закінчуючи створенням цілих статей.

Источник материала
loader