Microsoft випускає демо-версію Quake II, створену штучним інтелектом
Microsoft випускає демо-версію Quake II, створену штучним інтелектом

Microsoft випускає демо-версію Quake II, створену штучним інтелектом

Корпорація Майкрософт випустила веб-браузерний рівень класичні відеоігри Quake II. Це функціонує як технічна демонстрація ігрових можливостей платформи Microsoft Copilot AI — хоча, за власним визнанням компанії, досвід не зовсім такий, як грати в добре зроблену гру.

Ви можете спробувати це на собі , використовуючи клавіатуру для навігації по одному рівню Quake II протягом кількох хвилин, перш ніж ви досягнете ліміту часу.

У дописі в блозі, що описує свою роботу , дослідники Microsoft сказали, що їх сімейство моделей штучного інтелекту Muse для відеоігор дозволяє користувачам «взаємодіяти з моделлю за допомогою дій на клавіатурі/контролері та негайно бачити наслідки ваших дій, по суті, дозволяючи вам грати всередині моделі».

Щоб продемонструвати ці можливості, дослідники навчили свою модель на рівні Quake II (який належить Microsoft через придбання ZeniMax ).

«На нашу першу радість, ми змогли пограти у світ, який імітувала модель», — написали вони. «Ми могли блукати, рухати камерою, стрибати, присідати, стріляти і навіть підривати стволи, подібно до оригінальної гри».

У той же час дослідники підкреслили, що це «дослідницьке дослідження» і його слід розглядати як « гра в модель , а не як гру».

Зокрема, вони визнали «обмеження та недоліки», як-от той факт, що вороги нечіткі, лічильники шкоди та здоров’я можуть бути неточними, і, що найбільш вражаюче, модель бореться з постійністю об’єктів, часто забуваючи про речі, які знаходяться поза полем зору на 0,9 секунди або довше.

На думку дослідників, це також може бути «джерелом розваги, завдяки якому ви можете перемагати або породжувати ворогів, дивлячись на секунду на підлогу, а потім повертаючись назад», або навіть «телепортуватися по карті, дивлячись на небо, а потім назад».

Письменник і дизайнер ігор Остін Вокер був менш вражений таким підходом, опублікувавши ігрове відео, в якому він провів більшу частину свого часу в темній кімнаті . (Це також сталося зі мною обидва рази, коли я намагався зіграти в демоверсію, хоча я визнаю, що я дуже погано володію шутерами від першої особи.)

Посилаючись на нещодавню заяву генерального директора Microsoft Gaming Філа Спенсера про те, що моделі штучного інтелекту можуть допомогти зберегти ігри, зробивши класичні ігри «переносимими на будь-яку платформу», Вокер стверджував, що це виявляє «фундаментальне нерозуміння не тільки цієї технології, але й того, як ігри ПРАЦЮЮТЬ».

«Внутрішня робота таких ігор, як Quake — код, дизайн, 3D-арт, аудіо — створює певні випадки гри, включно з дивовижними крайніми випадками», — написав Вокер . "Це велика частина того, що робить ігри хорошими. Якщо ви насправді не в змозі відновити ключову внутрішню роботу, то ви втрачаєте доступ до цих непередбачуваних крайніх ситуацій".

Источник материала
loader
loader