РФ атакувала Харків дроном з цвяхами: у поліції пояснили, для чого
РФ атакувала Харків дроном з цвяхами: у поліції пояснили, для чого

РФ атакувала Харків дроном з цвяхами: у поліції пояснили, для чого

Російська окупаційна армія 1 травня атакувала безпілотником "Молния" Київський район Харкова. У дроні правоохоронці знайшли мішок з цвяхами

Зміст

Про це "Суспільному" розповів керівник поліції Харківщини Петро Токар.

Обстріл відбувся близько 11:52.

За словами правоохоронця, окупанти намагаються завдати максимальної шкоди цивільним.

"Коли зараз поліція з вибухотехніками робила огляд, ми виявили, що до цього безпілотника прикріплений мішок із цвяхами. Тобто росіяни намагаються завдати цивільному населенню максимального ураження і вдаються до таких нехитрих способів — додаткові елементи, прикріплені до дрона, щоб уразити максимальну кількість людей", - сказав він.

Загалом протягом двох годин росіяни вдарили двома БПЛА типу "Молния" по Київському та Основ'янському районах Харкова, на місцях влучань працюють екстрені служби.

Інформації про поранених чи руйнування наразі немає.

  • У лютому в Харківській міськраді попереджали, що Харків та область росіяни атакують БПЛА "Молния", які містять усередині металеві кульки. Людям порадили ховатися за стіни.
Теги по теме
Новости Харьков
Источник материала
loader
loader