Додаток Microsoft Authenticator з серпня видалить збережені паролі користувачів
Додаток Microsoft Authenticator з серпня видалить збережені паролі користувачів

Додаток Microsoft Authenticator з серпня видалить збережені паролі користувачів

Користувачам рекомендують створити резервні копії паролів, щоб уникнути втрати доступу до облікових записів.

З червня 2025 року застосунок Microsoft Authenticator більше не зберігатиме паролі, а з липня — автоматично заповнювати паролі. Крім того, у серпні програма видалить збережені паролі користувачів. Про це компанія оголосила у блозі.

Програма видалить згенеровані паролі, а доступ до збережених паролів та автозаповнення буде можливим через браузер Microsoft Edge. Водночас Authenticator підтримуватиме ключі доступу. Крім того, з липня в застосунку буде видалена платіжна інформація.

Користувачам рекомендують створити резервні копії всіх паролів, щоб уникнути втрати доступу до облікових записів. 

Для автозаповнення паролів можна скористатися іншими менеджерами паролів, як-от Google Password Manager або iCloud Keychain. Для цього потрібно експортувати свої паролі, а потім імпортувати їх у вибрану службу, скопіювати та вставити адреси з Authenticator або експортувати адреси за допомогою Microsoft Edge.

З міркувань безпеки також необхідно вручну повторно створити платіжну інформацію.

«Експорт із Authenticator має бути завершено до 1 серпня 2025 року. Після цієї дати ваші збережені паролі більше не будуть доступні в Authenticator, але ви все одно зможете їх переглядати в Microsoft Edge», — зауважили в Microsoft.

Нагадаємо, напередодні сервіс відеодзвінків Skype 5 травня припинив роботу. Анонсуючи повне закриття Skype, компанія Microsoft пропонувала користувачам перейти на безкоштовну версію Microsoft Teams без втрати даних. 

Крім того, 27 травня 2025 року Microsoft також офіційно припинить підтримку програми Remote Desktop для Windows. Щоб і далі мати можливість підключатися до Windows 365, Azure Virtual Desktop та Microsoft Dev Box, користувачам необхідно буде перейти на нову програму Windows App.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги по теме
Microsoft
Источник материала
loader
loader