Зеленський зідзвонився з президентом FIFA Інфантіно та Шевченком
Президент України Володимир Зеленський розповів про розмову з президентом FIFA Джанні Інфантіно та головою Української асоціації футболу Андрієм Шевченком. Про деталі розмови президент написав у своєму Telegram-каналі, передає «Главком».
Глава української держави наголосив, що спорт має потужний вплив на суспільства та країни в усьому світі.
«Спорт завжди має великий вплив на суспільства та держави в усьому світі. І ми дуже цінуємо такий сильний голос на підтримку України та досягнення справедливого й тривалого миру», – написав президент.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fe5c1f5ec6ec71dc9f28c73bf60f75e2f.jpg)
Також Зеленський підкреслив важливість спільної роботи заради якнайшвидшого припинення вогню та гідного завершення війни, зазначивши, що дипломатія має значення.
Президент заявив, що у Росії мають перейти від імітації до реальних кроків для припинення війни.
«Дякую за підтримку наших людей, українських спортсменів, дітей. Дякую, що можемо розраховувати на FIFA», – підсумував Зеленський.
«Главком» зібрав головні тези українського лідера.
Раніше Зеленський прибув у Туреччину, для переговорів з російським диктатором Володимиром Путіним та турецьким лідером Реджепом Тайїпом Ердоганом.

