/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F133%2Fd927e1b3a9664df039300c2e06654d8b.jpg)
До 12 років ув’язнення засуджено чоловіка, який убив знайомого та закопав тіло у власному подвір’ї
За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Бучанської окружної прокуратури суд визнав винним місцевого мешканця в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
Прокурори в суді довели, що у лютому 2024 в одному із сіл Бучанського району засуджений розпивав спільно зі своїм знайомим спирті напої. Під час застілля між чоловіками виник конфлікт, у ході якого власник будинку схопив металевий лом та наніс потерпілому більше 9 ударів по голові. Від отриманих травм чоловік помер на місці.
Наступного дня, аби приховати вбивство, засуджений викопав на своєму подвір’ї яму та закопав у ній тіло.
Суд, врахувавши обґрунтовані доводи прокурорів, засудив його та призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.
До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Бучанського РУ ГУНП в Київській області.
Примітка: вирок суду набирає законної сили через тридцять днів з дня його проголошення, якщо його не буде оскаржено в апеляційному порядку.
Tweet