/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F454%2F68095693d74863f3e0b30fe9ace48e05.jpg)
Києво-Могилянська академія можєе отримати підтримку і без приватизації
"Щоб робити більше, треба приватизувати Києво-Могилянську академію? Ні, достатньо просто підтримати. Це вже роблять багато бізнесів і просто небайдужих людей. Уже зараз ми розвиваємо кампус, відкриваємо сучасні лабораторії та унікальні освітні програми, реставруємо історичні корпуси, співпрацюємо з бізнесом над стипендіями, створюємо фонди памʼяті загиблих могилянців, будуємо сонячні електростанції й трансформуємо університет в інклюзивний простір. Це рух, до якого можна приєднатися", - написав Квіт в мережі Facebook.
Він зазначив, що допомогти вишу можна: "Без приватизації. Без компромісів із цінностями. Без "власників". Просто як люди, які вірять у якісну, незалежну українську освіту. Як суспільство і бізнес, якому небайдуже".
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F454%2F88e71fa34d584959d3063d0607ddb673.jpg)
Як повідомлялося, 10 січня президент університету "Київська школа економіки" (КШЕ, KSE) Тимофій Милованов запропонував, щоб KSE за акумульовані в населення гроші викупила Національний університет "Києво-Могилянська академія" в Міністерства освіти і науки для того, щоб зробити його більш успішним і ефективним. Він оцінив академію в $10-50 млн.
Пізніше президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт у фейсбуці іронічно відреагував на таку пропозицію: "If you know, you know. Звісно, перший пріоритет - донати на ЗСУ. Але якщо ви хочете підтримати розвиток Києво-Могилянської академії, це завжди можна зробити тут", і розмістив посилання на благодійний фонд вишу.
Міносвіти 22 січня повідомило агентству "Інтерфакс-Україна", що не розглядає можливості приватизації Києво-Могилянської академії і що таких запитів не надходило. Після чого Милованов заявив, що KSE має намір підготувати такий запит.

