Адміністрація Трампа "налаштована дуже оптимістично" стосовно перемовин щодо миру в Україні, – Білий дім
Адміністрація Трампа "налаштована дуже оптимістично" стосовно перемовин щодо миру в Україні, – Білий дім

Адміністрація Трампа "налаштована дуже оптимістично" стосовно перемовин щодо миру в Україні, – Білий дім

У Білому домі кажуть, що американська адміністрація має оптимістичне налаштування стосовно переговорів на шляху досягнення миру в Україні

Зміст

Про це сказала прессекретар президента США Керолайн Левітт, цитує Укрінформ.

Вона заявила, що американська команда, а саме Дональд Трамп, віцепрезидент Джей Ді Венс, держсекретар Марко Рубіо, спецпредставник Стів Віткофф та очільник Піт Геґсет "дійсно хочуть, щоби війна закінчилася".

"Я думаю, адміністрація налаштована дуже оптимістично", – сказала Левітт у відповідь на запитання, наскільки наблизилися учасники переговорів до угоди про мир в Україні.

Зокрема, речниця Трампа загадала про перемовини з українською делегацією у Флориді, які назвала "гарними". 

"Тепер, звісно, спецпосланник Віткофф прямує до Росії. Це свого роду човникова дипломатія, яку ви бачите під час роботи цієї адміністрації, де ми розмовляємо нарівні з обома сторонами… Що ж стосується деталей, я дозволю переговорникам вести перемовини, але ми почуваємося досить добре, і ми сподіваємося, що ця війна нарешті закінчиться", – підкреслила Левітт. 

  • У суботу, 29 листопада, президент України Володимир Зеленський повідомив, що очільник української делегації Рустем Умєров разом із командою вже відправилися до США для подальшого обговорення мирного плану.
  • 1 грудня очільник української переговорної групи у США та секретар РНБО Рустем Умєров доповів президенту України Володимиру Зеленському про підсумки перемовин у Флориді.
Теги по теме
Украина Россия США Новости Дональд Трамп
Источник материала
loader
loader