/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ff1d253b7858f5f6334c822abc6707e73.jpg)
Росія вдарила по Київщині: які наслідки та чи є постраждалі
Про це повідомив голова Київської ОВА Микола Калашник.
Що відомо про російську атаку?
Окупанти 20 червня атакували Київщину. Внаслідок ворожих ударів у Бориспільському районі почалася пожежа складських приміщень. Рятувальники вже ліквідували займання.
На жаль, постраждав 40-річний чоловік. Його з отруєнням продуктами горіння оперативно госпіталізували до місцевої лікарні. Медики наразі надають йому допомогу.
Ворог вкотре намагається залякати нас і завдати шкоди мирним людям. Прошу кожного: не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Залишайтеся у безпечних місцях до відбою,
– наголосив Калашник.
У Вишгородському районі внаслідок атаки ворога пошкоджено авто та поранено 3 людини. У чоловіка опіки рук та ніг, а також осколковий перелом ноги. У жінки – осколкові поранення рук та обличчя, забої стегна та гомілки, а в іншої постраждалої – контузія.
Калашник заявив, що усіх поранених одразу госпіталізували. Медики надають їм усю необхідну допомогу.
Коли ще окупанти завдали ударів по Київщині?
Ввечері в четвер, 11 червня, російські війська атакували безпілотниками Київську область. Під ворожим ударом опинився зокрема Бориспільський район.
Унаслідок ранкової атаки російських безпілотників 5 червня на Київщині постраждало підприємство. Воно виробляє дитяче харчування під брендом "Яготинське для дітей".
Відомо, що під час атаки "Шахедів" четверо людей загинули, ще четверо постраждали. Після влучання на підприємстві виникла масштабна пожежа адміністративної будівлі.
У Броварському та Бориспільському районах Київської області є серйозні пошкодження. Росіяни 4 червня обстріляли столичний регіон. Зранку ДСНС Київської області інформувала: був удар дронами по промисловому об'єкту Бориспільщини. Згодом стало відомо, що пожежу загасили.

